کلاه کار در ارتفاع Petzel

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه کار در ارتفاع Petzel

 

کلاه کار در ارتفاع Petzel  

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در طول شبانه روز به طور میانگین در دنیا تقریبا ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به کار هستند که بیش از نیمی از این جمعیت در کارهای صنعتی و ساختمانی  به کار مشغول هستند.

یکی از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به سر می باشد که برای پیشگیری از این خطر باید از کلاه ایمنی استفاده کرد. با توجه به آزمایشاتی که انجام شده، بر سر داشتن کلاه ایمنی هرچند ساده می تواند از خسارات جبران ناپذیری که می تواند بر اثر برخورد اجسام به سر ایجاد شود، پیشگیری کند.

انجام کار در ارتفاع بیشتر از ۱ متر به عنوان کار در ارتفاع شناخته می شود و وقتی که شما در ارتفاع کار می کنید از ناحیه سر خطر شما را تهدید می کند که استفاده از کلاه ایمنی کار در ارتفاع برای شما ضروری است.

کلاه کار در ارتفاع پتزل که ساخت کشور فرانسه بوده و دارای استاندارد جهانی می باشد برای کار در ارتفاع بسیار مناسب است. کلاه کار در ارتفاع پتزل در برابر ضربه بسیار مقاوم است.

توضیحات کالا

 

 

کلاه کار در ارتفاع Petzel

 

 

کلاه کار در ارتفاع Petzel

 

جنس کلاه کار در ارتفاع پتزل از مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه کار در ارتفاع پتزل در برابر مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همچنین حرارت  بسیار مقاوم است. پوسته کلاه کار در ارتفاع پتزل بسیار ضخیم بوده که مقاومت کلاه در برابر صدمات را بالا می برد، اما به دلیل ABS به کار رفته در پوسته کلاه کار در ارتفاع پتزل وزن کلاه کاملا سبک بوده و فقط حدود ۳۵۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای  طولانی مدت روی سر خود نگه داشته و به کار خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه کار در ارتفاع پتزل خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی از پوسیده شدن کلاه در برابر نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی جلوگیری می کند.

کلاه کار در ارتفاع پتزل دارای شیارهای جریان هوا قابل تنظیم بوده، یعنی از داخل کلاه این شیارها قابل بستن بوده و در هوای سرد شما می توانید شیارهای آن را ببندید و همچنین برای کارهایی که احتمال پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر زیاد است مناسب می باشد.

در اطراف پوسته کلاه کار در ارتفاع پتزل شیارهایی در نظر گرفته شده است که شما می توانید ادواتی مانند آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن وصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا ببرید و به راحتی به کار خود ادامه دهید.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه کار در ارتفاع پتزل وجود دارد که باعث کم کردن ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمت های احتمالی می شود.

قسمت جلویی پوسته کلاه کار در ارتفاع پتزل دارای نقابی بسیار کوچک می باشد، زیرا نقاب بزرگ دید را محدود می کند این نقاب نیز به دلیل هدایت مایعات از روی کلاه به اطراف تعبیه شده است تا باعث ایجاد مزاحمت برای کاربر نشود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه کار در ارتفاع Petzel