کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor 

 

 

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در طول شبانه روز به طور میانگین در دنیا تقریبا ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به کار هستند که بیش از نیمی از این جمعیت در کارهای صنعتی و ساختمانی  فعالیت دارند.

یکی از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به سر می باشد که برای پیشگیری از این خطر باید از کلاه ایمنی استفاده کرد. با توجه به آزمایشاتی که انجام شده، بر سر داشتن کلاه ایمنی هرچند ساده می تواند از خسارات جبران ناپذیری که می تواند بر اثر برخورد اجسام به سر ایجاد شود، جلوگیری کند.

کلاه ایمنی یووکس مناسب کارهای ساختمانی است، این کلاه کاملا ایرانی بوده و دارای استاندارد جهانی می باشد. کلاه ایمنی uvex در مقابل ضربه بسیار مقاوم می باشد. 

  

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor 

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor از جنس مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor در مقابل مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همچنین حرارت بسیار مقاوم است. پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor ضخامت زیادی دارد که مقاومت کلاه در برابر ضربات را زیاد می کند، اما به دلیل ABS به کار رفته در پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor وزن کلاه کاملا سبک بوده و تنها حدود ۳۸۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت طولانی روی سر خود نگه دارد و به کار خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 است که این ویژگی از پوسیده شدن کلاه در برابر نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی جلوگیری می کند.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor شیارهایی قرار دارد که شما می‌توانید ادواتی چون آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن وصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا برده و به راحتی به کار خود ادامه دهید.

به دلیل نبود منافذ جریان هوا در کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor این کلاه عایق برق می باشد و جنس پوسته این کلاه ایمنی به گونه ای طراحی شده که تا ولتاژ ۷۰۰۰ آمپر را پوشش می دهد. به همین دلیل برای کسانی که بر روی دکل های برق فشار قوی  کار می کنند این کلاه بسیار مناسب است.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor وجود دارد که باعث کاهش ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیدگی مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمت های احتمالی می شود.

در قسمت جلوی پیشانی پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor کادری قرار داده شده است که شما می توانید جهت استفاده از چراغ پیشانی کشدار از آن استفاده کنید و همچنین این قسمت می تواند محلی برای چاپ لوگوی شرکت شما باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor