کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در طول شبانه روز به طور میانگین در دنیا تقریبا ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به کار هستند که بیش از نیمی از این جمعیت در کارهای صنعتی و ساختمانی  فعالیت دارند.

یکی از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به سر می باشد که برای پیشگیری از این خطر باید از کلاه ایمنی استفاده کرد. با توجه به آزمایشاتی که انجام شده، بر سر داشتن کلاه ایمنی هرچند ساده می تواند از خسارات جبران ناپذیری که می تواند بر اثر برخورد اجسام به سر ایجاد شود، جلوگیری کند.

کلاه ایمنی یووکس مناسب کارهای ساختمانی است، این کلاه کاملا ایرانی بوده و دارای استاندارد جهانی می باشد. کلاه ایمنی uvex در مقابل ضربه بسیار مقاوم می باشد.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES از جنس مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES در مقابل مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همینطور حرارت بسیار مقاوم است. پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES ضخامت بالایی دارد که مقاومت کلاه در برابر ضربات را بیشتر می کند، اما به دلیل اینکه  در پوسته کلاه ایمنی uvex مدل ABS ،pheos IES  به کار رفته وزن کلاه کاملا سبک بوده و فقط حدود ۳۸۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه اذیت نشود و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت زیادی روی سر خود نگه دارد و به کار خود ادامه دهد.

 یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی از پوسیدگی کلاه در برابر نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی جلوگیری می شود.

از ویژگی های دیگر کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES وجود شیارهای است که برای گردش هوا بر روی پوسته کلاه قرار دارد. بر روی کلاه ایمنی یووکس، ۳ ناحیه متفاوت برای جابجایی هوا وجود دارد تا هنگامی که این کلاه ایمنی بر روی سر قرار گرفته است باعث عرق کردن ناحیه سر نشده و هوا بتواند به راحتی جریان داشته باشد و مزاحم کار افراد نشود. این نواحی در قسمت بالای کلاه و قسمت های پشتی کلاه ایمنی یووکس قرار داده شده است.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES شیارهایی قرار داده شده است که شما می توانید ادواتی چون آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن وصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا برده و به راحتی به کار خود ادامه دهید.

برجستگی هایی در پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES وجود دارد که باعث کاهش ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمت های احتمالی می شود.

در قسمت جلوی پیشانی پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES کادری قرار داده شده است که شما می توانید برای استفاده از چراغ پیشانی کشدار از آن استفاده کنید و همچنین می توانید از این قسمت برای چاپ لوگوی شرکت خود استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی uvex مدل pheos IES