کلاه ایمنی گپ

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی گپ

 

کلاه ایمنی گپ

 

 

تماس

 

09352123644

 

در محیط های کاری مختلف به خصوص محیط های صنعتی یکی از مهمترین خطراتی که انسان را تهدید می کند ضربه به ناحیه سر می باشد. بهترین وسیله برای محافظت از سر، کلاه ایمنی می باشد.

کلاه ایمنی گپ نیمه ایمنی بوده و برای ایمنی کامل سر مناسب نیست. کلاه ایمنی گپ بیشتر برای مهندسین پروژه مناسب می باشد.

از آنجا که محافظ سر کلاه نازک بوده و فاصله ای بین محافظ و سر افراد وجود ندارد کلاه ایمنی گپ در مقابل ضربه های سنگین مقاومت نداشته و حتی بسیار خطرناک می باشد.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی گپ

 

کلاه ایمنی گپ

 

کلاه ایمنی گپ استانداردهای لازم برای محافظت از سر در مقابل ضربات سبک را داشته و می تواند بهترین کلاه برای پروژه های معمولی باشد.

به دلیل لبه به کار رفته در کلاه ایمنی گپ این کلاه ایمنی مهندسی برای افرادی که در زیر نور مستقیم کار می کنند مناسب است.

جنس به کار رفته در کلاه ایمنی گپ از کتان مرغوب بوده و باعث می شود که هوا با محیط به خوبی تبادل داشته باشد و سر احساس خنکی کرده و عرق سر را به طور کامل جذب کند.

لایه ای عرقگیر در کلاه ایمنی گپ در جلوی پیشانی قرار داده شده است که عمل جذب آب را به طور کامل انجام داده و مانع از ایجاد مزاحمت برای افراد در حین کار می شود.

وزن کم کلاه ایمنی گپ موجب می شود از احساس خستگی فرد در حین کار جلوگیری کند و بتواند برای مدت زیادی به راحتی به کار خود ادامه دهد.

تنظیم چسبی اندازه کلاه که در پشت کلاه ایمنی گپ قرار داده شده است باعث می شود که این کلاه به راحتی برای همه افراد کاربردی باشد و محکم بر روی سر قرار گیرد و در حین کار به راحتی از سر جدا نشود.

از مهمترین کاربردهای کلاه ایمنی گپ در صنایع برای مهندسین پروژه، کارگاه های ساختمانی، کارگاه های نجاری، برش کاری، جوشکاری، ماموران خدماتی و… می باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی گپ