کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2

 

کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در طول شبانه روز به طور میانگین در دنیا تقریبا ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به فعالیت هستند که بیش از نیمی از این جمعیت در کارهای صنعتی و ساختمانی به کار مشغول هستند.

یکی از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به سر می باشد که برای پیشگیری از این خطر باید از کلاه ایمنی استفاده کنند. با توجه به آزمایشاتی که انجام شده، بر سر داشتن کلاه ایمنی هرچند ساده می تواند از خسارات جبران ناپذیری که می تواند بر اثر برخورد اجسام به سر ایجاد شود، پیشگیری کند.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2

 

 

کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2

 

کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2 از جنس مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2 در مقابل مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همچنین حرارت بسیار مقاوم است. پوسته کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2 از ضخامت بالایی برخوردار است که مقاومت کلاه در برابر صدمات را زیاد  می کند، اما به دلیل ABS به کار رفته در پوسته کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2 وزن کلاه کاملا سبک بوده و فقط حدود ۳۸۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت طولانی روی سر خود نگه دارد و به کار خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2 خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی مانع از پوسیده شدن کلاه در برابر نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی می شود.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2 شیارهایی در نظر گرفته شده است که شما می توانید ادواتی مانند آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن متصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را زیاد کنید و بدون هیچ گونه مشکلی به کار خود ادامه دهید.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2 وجود دارد که باعث کاهش ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمت های احتمالی می شود.

در کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2 جا به جایی هوا به وسیله شیارهایی که در بالای کلاه قرار داده شده است به خوبی انجام می شود، بنابراین کارکنان می توانند از این کلاه برای مدت زمان زیادی بدون آنکه گرما و عرقی بر روی سر خود احساس کنند استفاده کنند.

در قسمت جلوی پیشانی پوسته کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2 فضای خالی بدون برجستگی قرار داده شده است که شما می توانید برای استفاده از چراغ پیشانی کشدار از آن استفاده کنید و حتی می توانید از این قسمت برای چاپ لوگوی شرکت خود استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی کاناسیف مدل impactor 2