کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی

 

کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در طول شبانه روز به طور میانگین در دنیا تقریبا ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به کار هستند که بیش از نیمی از این جمعیت در کارهای صنعتی و ساختمانی  به کار مشغول هستند.

یکی از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به سر می باشد که برای جلوگیری از این خطر باید از کلاه ایمنی استفاده کرد. با توجه به آزمایشاتی که انجام شده، بر سر داشتن کلاه ایمنی هرچند ساده می تواند از خسارات جبران ناپذیری که می تواند بر اثر برخورد اجسام به سر ایجاد شود، جلوگیری کند.

کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی مناسب کارهای ساختمانی است، این کلاه کاملا ایرانی بوده و دارای استاندارد جهانی می باشد. کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی در مقابل ضربه بسیار مقاوم است.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی

 

کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی

 

کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی از جنس مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی در مقابل مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همچنین حرارت بسیار مقاوم است. پوسته کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی بسیار ضخیم است که مقاومت کلاه در مقابل ضربات را بالا می برد، اما به دلیل ABS به کار رفته در پوسته کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی وزن کلاه کاملا سبک بوده و تنها حدود ۳۳۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت زمان زیادی روی سر خود نگه دارد و به راحتی به کار خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی از پوسیده شدن کلاه در برابر نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی  جلوگیری می کند.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی شیارهایی تعبیه شده است که شما می توانید ادواتی مانند آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن وصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا برده و به راحتی به کار خود ادامه دهید.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی وجود دارد که باعث کم کردن ضربه وارده به سر شده و نیز در صورت پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمت های احتمالی می شود.

در قسمت جلوی پیشانی پوسته کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی کادری قرار داده شده است که شما می توانید برای استفاده از چراغ پیشانی کشدار از آن استفاده کنید و حتی می توانید از این قسمت برای چاپ لوگوی شرکت خود استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی کار در ارتفاع استیل پرو سیفتی