کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90

 

کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در طول شبانه روز به طور میانگین در دنیا تقریبا ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به فعالیت هستند که بیش از نیمی از این جمعیت در کارهای صنعتی و ساختمانی مشغول به کار هستند.

یکی از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به سر می باشد که برای جلوگیری از این خطر باید از کلاه ایمنی استفاده کرد. با توجه به آزمایشاتی که انجام شده، بر سر داشتن کلاه ایمنی هرچند ساده می تواند از خسارات جبران ناپذیری که می تواند بر اثر برخورد اجسام به سر ایجاد شود، جلوگیری کند.

کلاه ایمنی پرشین سیفتی مناسب کارهای ساختمانی است، این کلاه کاملا ایرانی بوده و دارای استاندارد جهانی می باشد. کلاه ایمنی پرشین سیفتی در مقابل ضربه بسیار مقاوم است.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90

 

کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90

 

کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90 از جنس مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90 در برابر مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و نیز حرارت بسیار مقاوم است. پوسته کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90 ضخامت زیادی دارد که کلاه را در مقابل ضربات مقاوم می کند، اما به دلیل ABS به کار رفته در پوسته کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90 وزن کلاه کاملا سبک بوده و فقط حدود ۳۰۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت طولانی روی سر خود نگه دارد و به کار خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90 خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی از پوسیدگی کلاه در مقابل نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی جلوگیری می کند.

از ویژگی های دیگر کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90 وجود شیارهای جریان هوا بر روی پوسته کلاه می باشد. بر روی کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل ایکس ۹۰، ۶ شیار برای جابه جایی هوا وجود دارد تا هنگامی که این کلاه ایمنی بر روی سر قرار گرفته است باعث عرق کردن ناحیه سر نشده و هوا بتواند به راحتی درون کلاه جریان داشته باشد و سبب ایجاد مزاحمت برای کار افراد نشود.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90 شیارهایی در نظر گرفته شده است که شما می توانید ادواتی مانند آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن وصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا ببرید و به راحتی به کار خود ادامه دهید.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90 وجود دارد که باعث کم کردن ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و از مزاحمت های احتمالی جلوگیری می کند.

در قسمت جلوی پیشانی پوسته کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90  کادری ۵ سانتی متر در ۵ سانتی متر تعبیه شده است که شما می توانید برای استفاده از چراغ پیشانی کشدار از آن استفاده کنید و نیز می تواند این قسمت محلی برای چاپ لوگوی شرکت شما باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل X90