کلاه ایمنی پرشین سیفتی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی پرشین سیفتی

 

کلاه ایمنی پرشین سیفتی

 

تماس با ما

 

09352123644

 

این کلاه مجهز به پوشش ضد اشعه ماورای بنفش UV400 میباشد، این پوشش برای اولین بار در خاورمیانه توسط Persian safety بر روی کلاه های ABS انجام شده و موجب بالا بردن ضریب ایمنی پوسته کلاه در برابر عوامل مخرب محیطی مانند نور خورشید، گرما، سرما و مجاورت مواد شیمیایی می گردد. سوراخ های هواکش پوسته کلاه دارای 6 سوراخ می باشد که برای تهویه هوای گرم بالای سر تعبیه شده است. وجود این هواکش ها باعث ایجاد ارگونومی بهتر برای مصرف کننده شده و شرایط استفاده را آسان تر  می کند. محل اتصال لوازم جانبی این کلاه قابلیت اتصال لوازم جانبی نظیر گوشی صداگیر، شیلد محافظ صورت و... را از طریق این شیارها دارا می باشد. در زیر چانه محلی برا اتصال چانه بند به این قسمت تعبیه شده است، اگر چه طراحی این کلاه به گونه ای است که به بند زیر چانه نیازی ندارد و اگر درست بروی سر بسته شود بدون بند هم بر روی سر محکم می شود.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی پرشین سیفتی

 

کلاه ایمنی پرشین سیفتی

 

کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل دورف VE از جنس مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی persian safety در برابر مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همچنین حرارت بسیار مقاوم می باشد. پوسته کلاه ایمنی دورف ۷E بسیار ضخیم بوده و مقاومت کلاه در مقابل ضربات را بالا می برد، اما به دلیل ABS به کار رفته در پوسته کلاه ایمنی پرشین سیفتی وزن کلاه کاملا سبک بوده و تنها حدود ۳۰۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت طولانی روی سر خود نگه دارد و به کار خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی persian safety خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی مانع پوسیدگی کلاه در برابر نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی می شود.

تنها فرق بین کلاه ایمنی پرشین سیفتی مدل دورف VE نسبت به کلاه ایمنی پرشین ۷ این است که کلاه ایمنی دورف ۷E شیارهای جریان هوا ندارد و کاملا عایق برق بوده و همچنین برای کارهایی که احتمال پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر زیاد است مناسب می باشد.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی پرشین سیفتی شیارهایی در نظر گرفته شده است که شما می توانید ادواتی چون آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن متصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا برده و به راحتی به فعالیت خود ادامه دهید.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه ایمنی دورف ۷E وجود دارد که باعث کاهش ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمتهای احتمالی می شود.

در قسمت جلوی پیشانی پوسته کلاه ایمنی پرشین سیفتی کادری ۵ در ۵ سانتی متر قرار داده شده است که شما میتوانید برای استفاده از چراغ پیشانی کشدار از آن استفاده کنید و حتی می توانید از این قسمت بعنوان محلی برای چاپ لوگوی شرکت خود استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی پرشین سیفتی