کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8

 

کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در طول شبانه روز به طور میانگین در دنیا تقریبا ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به کار هستند که بیش از نیمی از این جمعیت در کارهای صنعتی و ساختمانی به کار مشغول هستند.

یکی از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به سر می باشد که برای پیشگیری از این خطر باید از کلاه ایمنی استفاده کرد. با توجه به آزمایشاتی که انجام شده، بر سر داشتن کلاه ایمنی هرچند ساده می تواند از خسارات جبران ناپذیری که می تواند بر اثر برخورد اجسام به سر ایجاد شود، پیشگیری کند.

کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل mk8 که کاملا ایرانی بوده و دارای استاندارد جهانی می باشد برای کارهای ساختمانی بسیار مناسب می باشد. کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل mk8 در برابر ضربه بسیار مقاوم است.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8

 

کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8

 

کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8 از جنس مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8 در مقابل مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همچنین حرارت بسیار مقاوم می باشد. پوسته کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8 بسیار ضخیم بوده که کلاه را در برابر صدمات مقاوم می کند، اما به دلیل ABS به کار گرفته شده در پوسته کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8 وزن کلاه کاملا سبک بوده و فقط حدود ۳۳۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت زمان زیادی روی سر خود نگه داشته و به کار خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل mk8 خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی از پوسیده شدن کلاه در برابر نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی جلوگیری می کند.

کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8 در دو مدل نقاب کوتاه و نقاب بلند تولید می شود.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8 شیارهایی تعبیه شده است که شما می توانید ادواتی مانند آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن وصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا ببرید و به راحتی به کار خود ادامه دهید.

در کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8 جریان هوا به وسیله شیارهایی که در بالای کلاه قرار داده شده است به خوبی انجام می شود، بنابراین کارکنان می توانند از این کلاه برای مدت زمان زیادی بدون آنکه احساس گرما و عرقی بر روی سر خود داشته باشند از آن استفاده کنند.

کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8 مدل تکمیل شده کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 می باشد که قسمت ضربه گیر بالایی کلاه کاملا برجسته بوده و بجای ۶ شیار دارای ۸ شیار می باشد به دلیل حساسیت کار در ارتفاع جریان هوا به خوبیانجام شود.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8 وجود دارد که موجب کم کردن ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمت های احتمالی می شود.

در قسمت جلوی پیشانی پوسته کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8 کادری قرار داده شده است که شما میتوانید برای استفاده از چراغ پیشانی کشدار از آن استفاده کنید و حتی می توانید از این قسمت برای چاپ لوگوی شرکت خود استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی هترمن کار در ارتفاع مدل MK8