کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع 

 

کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع

 

 

تماس

 

09352123644

 

در طول شبانه روز به طور میانگین در دنیا تقریبا ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به کار هستند که بیش از نیمی از این جمعیت در کارهای صنعتی و ساختمانی  به کار مشغول هستند.

یکی از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به ناحیه سر افراد می‌باشد که برای پیشگیری از این خطر باید از کلاه ایمنی استفاده کرد. با توجه به آزمایشاتی که انجام شده، بر سر داشتن کلاه ایمنی هرچند ساده می‌تواند از خسارات جبران ناپذیری که می تواند بر اثر برخورد اجسام به سر ایجاد شود، پیشگیری کند.

کلاه ایمنی هترمن مدل mk8 کار در ارتفاع که کاملا ایرانی بوده و دارای استاندارد جهانی می باشد برای کارهای ساختمانی مناسب است. کلاه ایمنی هترمن مدل mk8 کار در ارتفاع در مقابل ضربه بسیار مقاوم است.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع 

 

کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع

 

کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع از جنس مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع از مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همچنین حرارت برخوردار است. پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع بسیار ضخیم است که مقاومت کلاه در مقابل صدمات را بالا می برد، اما به دلیل ABS به کار رفته در پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع وزن کلاه کاملا سبک بوده و فقط حدود ۳۳۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت زمان زیادی روی سر خود نگه دارد و به کار خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل mk8 کار در ارتفاع خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی از پوسیده شدن کلاه در برابر نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی جلوگیری می کند.

کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع در دو مدل نقاب کوتاه و نقاب بلند تولید می‌شود.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع شیارهایی در نظر گرفته شده است که شما می توانید ادواتی مانند آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن وصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا برده و به راحتی به کار خود ادامه دهید.

در کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع جریان هوا توسط شیارهایی که در بالای کلاه قرار داده شده است به بهترین شکل انجام می شود، بنابراین کارکنان می توانند از این کلاه برای مدت زمان زیادی بدون آنکه گرما و عرق را روی سر خود احساس کنند استفاده کنند.

کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع مدل تکمیل شده کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 می باشد که قسمت ضربه گیر بالایی کلاه کاملا برجسته بوده و بجای ۶ شیار دارای ۸ شیار می باشد تا به دلیل حساسیت کار در ارتفاع جابجایی هوا به خوبی انجام شود.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع وجود دارد که باعث کم کردن ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیده شدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمت های احتمالی می شود.

در قسمت جلوی پیشانی پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع کادری قرار داده شده است که شما میتوانید برای استفاده از چراغ پیشانی کشدار از آن استفاده کنید و همچنین می توانید از این قسمت به عنوان محلی برای چاپ لوگوی شرکت خود استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی هترمن مدل MK8 کار در ارتفاع