کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق

 

کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در طول شبانه روز به طور میانگین در دنیا تقریبا ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به کار هستند که بیش از نیمی از این جمعیت در کارهای صنعتی و ساختمانی  به کار مشغول هستند.

یکی از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به سر می باشد که برای پیشگیری از این خطر باید از کلاه ایمنی استفاده کرد. با توجه به آزمایشاتی که انجام شده، بر سر داشتن کلاه ایمنی هرچند ساده می تواند از خسارات جبران ناپذیری که می تواند بر اثر برخورد اجسام به سر ایجاد شود، جلوگیری کند.

کلاه ایمنی هترمن مدل mk7 عایق برق که کاملا ایرانی بوده و دارای استاندارد جهانی می باشد برای کارهای ساختمانی بسیار مناسب است. کلاه ایمنی هترمن مدل mk7 عایق برق در مقابل ضربه بسیار مقاوم است.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق

 

کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق

 

کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق از جنس مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق در مقابل مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همچنین حرارت بسیار مقاوم است. پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل mk7 عایق برق بسیار ضخیم است که مقاومت کلاه در برابر ضربات را بالا می برد، اما به دلیل ABS به کار رفته در پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق وزن کلاه کاملا سبک بوده و فقط حدود ۳۳۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت زیادی روی سر خود نگه داشته و به کار خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی مانع از پوسیده شدن کلاه در مقابل نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی می شود.

کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 در دو مدل عایق برق و معمولی تولید می شود.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق شیارهایی در نظر گرفته شده است که شما می توانید ادواتی مانند آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن وصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا ببرید و به راحتی به کار خود ادامه دهید.

در کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق شیارهای جریان هوا وجود ندارد زیرا این پوشیدگی شیارها باعث می شود که کلاه عایق برق باشد.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق وجود دارد که باعث کم کردن ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمت های احتمالی می شود.

در قسمت جلوی پیشانی پوسته کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق کادری قرار داده شده است که شما می توانید برای استفاده از چراغ پیشانی کشدار از آن استفاده کنید و حتی می توانید از این قسمت بعنوان محلی برای چاپ لوگوی شرکت خود استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی هترمن مدل MK7 عایق برق