کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2

 

کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در طول شبانه روز به طور میانگین در دنیا تقریبا ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به کار هستند که بیش از نیمی از این جمعیت در کارهای صنعتی و ساختمانی  مشغول به کار هستند.

یکی از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به سر می باشد که برای پیشگیری از این خطر باید از کلاه ایمنی استفاده کرد. با توجه به آزمایشاتی که انجام شده، بر سر داشتن کلاه ایمنی هرچند ساده می تواند از خسارات جبران ناپذیری که می تواند بر اثر برخورد اجسام به سر ایجاد شود، پیشگیری کند.

کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2 که کاملا ایرانی بوده و دارای استاندارد جهانی می باشد برای کارهای ساختمانی بسیار مناسب است. کلاه ایمنی ماتریکس در مقابل ضربه بسیار مقاوم است.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2

 

کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2

 

جنس کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2 از مواد PVC درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2 در مقابل مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همینطور حرارت مقاومت زیادی دارد. پوسته کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2 بسیار ضخیم بوده که مقاومت کلاه در مقابل ضربات را بالا می برد، اما به دلیل پی وی سی به کار رفته در پوسته کلاه ایمنی ماتریکس وزن کلاه کاملا سبک بوده و فقط حدود ۳۴۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت زیادی روی سر خود نگه دارد و به کار خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2 خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی مانع از پوسیده شدن کلاه در برابر نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی می شود.

از ویژگی های دیگر کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2 وجود شیارهای جریان هوا بر روی پوسته کلاه می باشد. بر روی کلاه ایمنی ماتریکس مدل مکس۲، ۶ شیار برای گردش هوا وجود دارد تا هنگامی که این کلاه ایمنی بر روی سر شما قرار گرفته است باعث عرق کردن ناحیه سر نشده و هوا بتواند به خوبی جریان داشته باشد و مزاحمتی برای کار افراد ایجاد نکند.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2 شیارهایی در نظر گرفته شده است که شما می توانید ادواتی مانند آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن وصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا برده و به راحتی به کار خود ادامه دهید.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2 وجود دارد که باعث کاهش ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمت های احتمالی می شود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی ماتریکس مدل max2