کلاه ایمنی جی اس پی پوش لاک

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی جی اس پی پوش لاک

 

کلاه ایمنی جی اس پی پوش لاک

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

با توجه به آمارهای گرفته شده در جهان، به طور میانگین در طول روز حدود ۴۰۰ میلیون نفر در محیط کار خود به کلاه ایمنی نیاز دارند. شرکت جی اس پی که یک شرکت مستقل اروپایی در حوزه تجهیزات ایمنی و بهداشت فردی می باشد، با هدف تضمین امنیت برای کارگران و صنعتگران به تولید محصولات با کیفیت در تمامی حوزه های ایمنی و بهداشت فردی می پردازد. از نمونه محصولات این شرکت، کلاه ایمنی می باشد که در انواع و کاربری های مختلف تولید می شود و نیز دارای کیفیت بالایی می باشد.

اما با توجه به شرایط حاکم بر کشور عزیزمان و محدودیت هایی که واردات این کالا به کشور به سختی انجام می شود، شرکت ایمن تجارت سالیان بر آن شد تا این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید کند، تا تمامی کارگران و کارفرمایان عزیزمان بتوانند از این کلاه ایمنی با کیفیت در محیط های خود استفاده کرده و ایمنی و سلامتی خود را تضمین کنند.

 

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی جی اس پی پوش لاک

 

کلاه ایمنی جی اس پی پوش لاک

 

جنس کلاه ایمنی جی اس پی پوش دار از مواد درجه یک، ABS ترکیبی می باشد که این نوع کلاه ایمنی را در مقابل ضربات خیلی شدید و همچنین ولتاژ بالای برق مقاوم کرده است.

کلاه ایمنی جی اس پی  پوش لاک دارای 6 نقطه برای متصل کردن بند کلاه به بدنه کلاه می باشد. جنس بند کلاه از ابریشم بوده که به صورت ستاره ای یا ضربدری به کلاه متصل می شود. همچنین افراد مختلف می توانند برای تنظیم کلاه متناسب با سر خود با استفاده از دکمه(لاک)ای که روی بند کلاه ایمنی قرار داده شده است، این کار را انجام دهند. برای اینکار می توانند دکمه روی بند کلاه را فشار داده و بند کلاه را باز و یا بسته کنند، تا این کلاه روی سر افراد محکم قرار گیرد. اینکار باعث می شود تا کلاه ایمنی محکم روی سر قرار بگیرد و هنگام استفاده، کلاه ایمنی از روی سر نیافتد و در صورت برخورد ضربه به کلاه عمل پخش و دفع ضربه به بهترین شکل ممکن انجام شود تا خسارت جبران ناپذیری به سر افراد وارد نشود.

از دیگر مزیت های کلاه ایمنی جی اس پی پوش لاک شرکت ایمن تجارت سالیان عرقگیری است که در قسمت جلویی بند کلاه قرار داده شده است. این عرقگیر موجب می گردد که هنگام کار تعرق افراد مزاحم صورت و چشم آنان نشود تا افراد بتوانند بدون هیچ مزاحمتی به کار خود ادامه دهند.

فاصله ای که بین بند کلاه و بدنه کلاه ایمنی قرار دارد باعث می شود که جریان هوا به خوبی داخل کلاه انجام شود و مانع از تعرق زیاد افراد شود که احتیاجی به در آوردن کلاه از روی سر نباشد و بتوانند به راحتی به کار خود ادامه دهند.

در قسمت بیرونی کلاه ایمنی جی اس پی پوش لاک نیز شیارهایی تعبیه شده است تا کاربران بتوانند وسایل اضافی از جمله گوشی صداگیر، شیلد محافظ صورت و... را بر روی آن نصب کنند.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی جی اس پی پوش لاک