کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF 

 

کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

یکی از سخت ترین مشاغل روز جهان شغل آتش نشانی می باشد، زیرا عملیات امداد رسانی به مصدومان و نجات جان افراد و حتی خاموش کردن آتش با توجه به حرارتی که ایجاد می شود بسیار خطرناک است. بنابراین یک فرد آتش نشان باید تجهیزات لازم برای مهار آتش را به همراه داشته باشد تا خطر این کار را به حداقل برساند. یکی از مهمترین تجهیزات آتش نشانی کلاه آتش نشانی می باشد. زیرا سر و صورت افراد آسیب پذیر ترین نقطه بدن آنها است که باید به خوبی از آن مراقبت شود. بنابراین استفاده از یک کلاه با کیفیت که استانداردهای ویژه را داشته باشد لازم و ضروری است.

توضیحات کالا

 

 

کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF 

 

کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF

 

کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF یک کلاه عملیاتی با استانداردهای جهانی EN443:2008 و همچنین استاندارد EN14458:2004 است که معتبرترین استانداردهای اروپا در زمینه آتش نشانی می باشند. کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF ساخت کشور فرانسه می باشد، این شرکت بیش از ۱۰۰ سال در ضمینه آتش نشانی و اطفاء حریق فعالیت دارد.

کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF از جنس مواد پلی آمید و کامپوزیت درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF مقاومت حرارتی، سایشی، ضد اصطکاک و همچنین خاصیت ضد شعله به کلاه می دهد. پوسته کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF بسیار ضخیم است که مقاومت کلاه در برابر ضربات را بالا می برد.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF وجود دارد که باعث کم کردن ضربه وارده به سر شده و همچنین در صورت پاشیده شدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمت های احتمالی می شود.

از دیگر ویژگی های کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF عایق الکتریسیته بودن آن است که می توان در عملیات هایی که احتمال برق گرفتگی وجود دارد از این کلاه عملیاتی استفاده کرد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه آتش نشانی msa مدل Gallet F1SF