پوتین عایق برق پزول کلوین قهوه ای

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

پوتین عایق برق پزول کلوین قهوه ای

 

پوتین عایق برق پزول کلوین قهوه ای

 

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

پوتین فوق، عایق برق بوده و دارای سر پنجه کامپوزیت برای جلوگیری از وارد شدن ضربه و آسیب به پا می‌باشد.

لایه خارجی رویه پوتین عایق برق کلوین، از چرم درجه یک تهیه شده و ضد آب می‌باشد.

لایه داخلی آن از پارچه ۱۰۰% پلی آمید تولید شده که رطوبت داخل کفش را جذب می‌نماید.

مارک Pezzol، ساخت ایتالیا دارای استاندارد CE اروپا و CSA کانادا با مقاومت الکتریکی ۲۷۵۰۰ ولت است.

پوتین عایق برق فشار قوی کلوین یکی از مرغوبترین و نادرترین پوتین عایق برق های ایمنی جهت کار در پست های فشار قوی برق می باشد.

پوتین عایق برق فوق از سایز ۳۹ تا ۴۵ عرضه می گردد.

پوتین عایق برای کار در تاسیسات، تجهیزات الکتریکی و کابل های ولتاژ کم و زیاد مناسب می باشد. خاک برداری کابل، اتصال کابل های زنده، ریخته گری مجاور به کابل های برق زیرزمینی و پست های HV از جمله اقداماتی هستند که نیاز به چکمه ایمنی برق دارند.

از این پوتین عایق برق با توجه به جنس چرمی آن ها در شرایط مرطوب و یا خیس و یا پاهای عرق کرده نباید استفاده شود .

پوتین عایق برق فشار قوی یکی از مرغوبترین و نادرترین پوتین‌های عایق برق ایمنی جهت کار در پست های فشار قوی برق می باشد .

توضیحات کالا

 

 

پوتین عایق برق پزول کلوین قهوه ای

 

پوتین عایق برق پزول کلوین قهوه ای

 

برای حفاظت از پا در این محیط ها استفاده از کفش ایمنی مناسب لازم و ضروری است. کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین یکی از بهترین انواع کفش برای کار در محیط های صنعتی می باشد. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین باعث شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا  هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس راحتی داشته باشید،

جنس بدنه کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین از چرم گاوی بوده که این چرم در پوتین عایق برق PEZZOL علاوه بر اینکه از بوی بد پا که در اثر استفاده طولانی مدت از کفش ایجاد می‌شود، جلوگیری می‌کند، کاملا آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بیماری پوستی نظیر قارچ و میخچه نیز جلوگیری می‌شود.

همچنین این چرم مقاومت حرارتی بالایی داشته و طبق آزمایش‌های استاندارد که کفش را در دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد به مدت ۳۰ دقیقه نگه می دارند، توانسته اختلاف دمای قابل قبول استاندارد را حفظ کند. بنابراین می توان گفت که کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین علاوه بر مقاومت در برابر حلال ها و مواد نفتی و روغنی و مقاومت در برابر ضربه از مقاومت حرارتی نیز برخوردار است.

آستر سه لایه کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین باعث ضخامت و ایستایی بالای کفش شده و به راحتی کفش حالت خود را در دراز مدت از دست نمی‌دهد و شما می‌توانید برای مدت طولانی تری از آن استفاده کنید.

در محیط های صنعتی احتمال برخورد اجسام سنگین به پا که موجب قطع پا می‌شود بسیار بالاست به همین منظور در کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین برای جلوگیری از این خطر قطعه ای از جنس کامپوزیت در قسمت پنجه پاها قرار داده شده است تا از پنجه های پا محافظت کند.

کفی پولی یورتان در کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین از مقاومت بالایی در برابر سایش برخوردار است و همین امر موجب طول عمر بالای کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمیدهد تا در طولانی مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد. در محیطهای صنعتی که معمولا کف زمین آغشته به مواد روغنی است و سطح لغزنده می باشد این کفی در کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین از سر خوردن افراد جلوگیری کرده و به راحتی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

همچنین لایه پلی یورتان موجب راحتی پای فرد در کفش شده و فرد به زودی خسته نمی‌شود.

همچنین کفی طبی در کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین تمام کفی پا را پر کرده و از خستگی پا جلوگیری می کند.

وجود محافظ پنجه از جنس کامپوزیت و همچنین عدم استفاده از فلز در قسمت حلقه بندها در کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین آن را کاملا عایق برق ساخته است. همچنین کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین مقاومت الکتریکی تا ۲۷۰۰۰ ولت را دارا می‌باشد.

استفاده از بند ابریشمی در کفش عایق برق فشار قوی پزول مدل کلوین باعث شده است که به هنگام کار بندها سریعا دچار پوسیدگی نشده و بتوان به راحتی و برای مدت طولانی از آن استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پوتین عایق برق پزول کلوین قهوه ای