کفش ایمنی یحیی ضد برق ۳m

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کفش ایمنی یحیی ضد برق ۳m

 

کفش ایمنی یحیی ضد برق ۳m

 

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مهمترین عضو بدن بعد از قلب، پا می باشد که به آن قلب دوم انسان می گویند. بنابراین حفاظت از پا در محیط های کاری بسیار مهم است. همانطور که می دانید فرم قرار گرفتن پا در کفش بسیار اهمیت دارد و کفش ایمنی نامناسب با توجه به اینکه ساعات زیادی را باید با آن بگذرانید باعث بیماری هایی چون انحنای ستون فقرات، چشم درد، سردردهای شدید و... می شود. همچنین با توجه به اینکه پا در کفش ایمنی مدت زمان زیادی قرار می گیرد بیماری های دیگر پوستی مانند قارچ و میخچه از دیگر آسیبهای کفش ایمنی نامناسب می باشد. از سوی دیگر پای افرادی که در محیط های صنعتی کار می کنند بیشتر در معرض خطر سقوط اجسام و همچنین برق گرفتگی قرار دارد.

بنابراین برای اینکه از پای خود محافظت کنید باید از کفش ایمنی مناسب استفاده کنید. کفش ایمنی یحیی یکی از بهترین کفش ها برای کار در محیط های صنعتی می باشد. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش ایمنی یحیی باعث شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا  هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس ناراحتی نداشته باشید.

 

توضیحات کالا

 

 

کفش ایمنی یحیی ضد برق ۳m

 

کفش ایمنی یحیی ضد برق ۳m

 

بدنه کفش ایمنی یحیی ضد برق از جنس چرم گاوی بوده که علاوه بر اینکه از بوی بد پا که در اثر استفاده زیاد از کفش ایجاد می شود، جلوگیری می کند، کاملا آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بیماری پوستی مانند قارچ و میخچه نیز جلوگیری می کند.

در محیط های صنعتی امکان برخورد اجسام سنگین به پا که ممکن است موجب قطع پا شود وجود دارد به همین دلیل در کفش ایمنی یحیی ضد برق برای پیشگیری از این خطر قطعه ای از جنس فایبر گلاس در قسمت پنجه پاها تعبیه شده است تا از پنجه های پا محافظت کند.

کفی پولی یورتان در کفش ایمنی یحیی ضد برق در برابر ساییدگی بسیار مقاوم است و همین امر باعث طول عمر بیشتر کفش می شود و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمی دهد تا در دراز مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد. در محیط های صنعتی که معمولا کف زمین پوشیده از مواد روغنی است و زمین لغزنده می باشد این کفی در کفش ایمنی یحیی مانع از سر خوردن افراد شده و به سادگی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

وجود محافظ پنجه از جنس فایبر گلاس و همچنین عدم استفاده از فلز در قسمت حلقه بندها در کفش ایمنی یحیی توانسته آن را کاملا عایق برق سازد.

استفاده از بند ابریشمی در کفش ایمنی یحیی سبب شده است که به هنگام کار بندها به سرعت دچار پوسیدگی نشده و بتوان به راحتی و برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کفش ایمنی یحیی ضد برق ۳m