کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰

 

کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

کفش ایمنی کواترو، جنس رویه این کفش چرم طبیعی و زیره پوتین دو دانسیته پلی اورتان و به رنگ مشکی می باشد. کفش به صورت بندی و ساق آن بلند است، دارای سرپنجه فلزی و آستر داخلی آنتی باکتریال نان وُون می باشد.

از مزایای کفش ایمنی زیره پلی اورتان (pu) عبارتند از: سبکی، ضد لغزش، ضد ساییدگی و همچنین مناسب برای محیط های اسیدی رقیق، محیط های نفتی، روغنی و خط مونتاژ کارخانه ها می باشد. درجه ذوب مواد پی یو ۸۰ سانتی گراد است.

کفش ایمنی مذکور در سایز های ۳۷ تا ۴۷ تولید می شود. قیمت سایز ۴۶ و ۴۷ بیشتر از سایر سایزها می باشد.

کفش ایمنی فوق در ساختمان سازی، صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، راهسازی و… مناسب می باشد.

توضیحات کالا

 

 

کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰

کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰

 

جهت حفاظت از پا در محیط های خطرناک استفاده از کفش ایمنی مناسب لازم و ضروری است. کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ یکی از بهترین انواع کفش برای کار در محیط های صنعتی می باشد. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ موجب شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا  هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس راحتی داشته باشید.

بدنه کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ از جنس چرم گاوی بوده که علاوه بر اینکه از بوی بد پا که در اثر استفاده دراز مدت از کفش ایجاد می‌شود، جلوگیری می‌کند، کاملا آنتی باکتریال بوده و مانع از ایجاد بیماری پوستی نظیر قارچ و میخچه نیز می‌شود.

همچنین این چرم از مقاومت حرارتی بالایی برخوردار بوده و طبق آزمایش‌های استاندارد که کفش را در دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد به مدت ۳۰ دقیقه نگه می دارند، توانسته اختلاف دمای قابل قبول استاندارد را حفظ کند.

آستر سه لایه کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ باعث می شود که کفش از ضخامت و ایستایی بالایی برخوردار باشد و به راحتی کفش حالت خود را در طولانی مدت از دست نمی‌دهد و شما می‌توانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید.

در محیط های صنعتی ممکن است اجسام سنگین به پا برخورد کند که باعث قطع پا می‌شود به همین منظور در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ برای مانع شدن از این خطر قطعه ای از جنس کامپوزیت در قسمت پنجه پاها قرار داده شده است تا از پنجه های پا محافظت کند.

کفی پولی یورتان در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ در مقابل ساییدگی بسیار مقاوم بوده و همین امر موجب طول عمر بالای کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمی‌دهد تا در طولانی مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد.

همچنین لایه ترمو پلی یورتان (TPU) در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ به آن خاصیت ضد اسیدی داده و شما می توانید در محیط هایی که در معرض حلال و یا اسید ها قرار دارند از آن استفاده کنید. در محیط‌های صنعتی که معمولا کف زمین آغشته به مواد روغنی است و سطح لغزنده می باشد این کفی در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ از سر خوردن افراد جلوگیری کرده و به راحتی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

همچنین لایه پلی یورتان موجب راحتی پای فرد در کفش شده و مانع از خستگی سریع فرد می شود.

همچنین کفی طبی در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ تمام کف پا را پر کرده و مانع از خستگی پا می شود.

وجود محافظ پنجه از جنس کامپوزیت و همچنین عدم استفاده از فلز در قسمت حلقه بندها در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ آن را کاملا عایق برق ساخته است.

استفاده از بند ابریشمی در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰ باعث شده است که هنگام کار بندها سریعا پوسیده نشده و بتوان به راحتی و برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل کواترو ۷۲۱۰