کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲

 

کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲

 

تماس با ما

 

09352123644

 

کفش ایمنی کلار مشکی رنگ که جنس رویه آن از چرم و زیره کفش pu می باشد. کفش به صورت بندی و ساق کوتاه می باشد.

از مزایای کفش ایمنی زیره pu عبارتند از: سبکی، ضد لغزش، ضد ساییدگی و همچنین مورد استفاده برای محیط های اسیدی رقیق، محیط های نفتی، روغنی و خط مونتاژ کارخانه ها می باشد. درجه ذوب مواد پی یو ۸۰ درجه سانتی گراد است.

کفش ایمنی مذکور در سایز های ۴۰ تا ۴۸ تولید می شود. تعداد در کارتن ۱۰ جفت است که به صورت خرده هم به فروش می رسد. قیمت سایزهای ۴۶ به بعد بالاتر از سایر سایزها می باشد.

کفش ایمنی فوق قابل استفاده در ساختمان سازی، صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، راه سازی و… می باشد.

توضیحات کالا

 

 

کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲

 

کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲.

 

برای حفاظت از پا در محیط های خطرناک استفاده از کفش ایمنی مناسب لازم و ضروری است. کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲ برای کار در محیط های صنعتی یکی از بهترین انواع کفش می باشد. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲ باعث شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس راحتی داشته باشید.

بدنه کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲ از جنس چرم گاوی بوده که علاوه بر اینکه از بوی بد پا که در اثر استفاده دراز مدت از کفش ایجاد میشود، جلوگیری میکند، کاملا آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بیماری پوستی نظیر قارچ و میخچه نیز جلوگیری می کند.

همچنین این چرم در مقابل حرارت بسیار مقاوم بوده و طبق آزمایش‌های استاندارد که کفش را در دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد به مدت ۳۰ دقیقه نگه می دارند، توانسته اختلاف دمای قابل قبول استاندارد را حفظ کند.

آستر سه لایه کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲ باعث ضخامت و ایستایی بالای کفش شده و به راحتی کفش حالت خود را در دراز مدت از دست نمیدهد و شما میتوانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید.

در محیط های صنعتی ممکن است اجسام سنگین به پا برخورد کند که موجب قطع پا میشود، به همین منظور در کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲ برای مانع شدن از این خطر قطعه ای از جنس فولاد در قسمت پنجه پاها قرار داده شده است که موجب محافظت از پنجه های پا می شود.

کفی پولی یورتان در کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲ از مقاومت بالایی در برابر سایش برخوردار است و همین امر موجب طول عمر بالای کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمیدهد تا در طولانی مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد.

همچنین لایه لاستیک در کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲ تا حدودی به آن خاصیت ضد اسیدی داده و شما می توانید در محیط هایی که در معرض حلال و یا اسید ها قرار دارند از آن استفاده کنید. و همچنین از بارزترین ویژگی های کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲خاصیت ضد اصطکاک آن می باشد که در مقابل ساییدگی و اصطکاک بسیار مقاوم می باشد و به راحتی خورده نمی شود و در دراز مدت ویژگی خود را حفظ می کند. در محیطهای صنعتی که معمولا کف زمین آغشته به مواد روغنی است و سطح لغزنده می باشد این کفی در کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲ مانع از سر خوردن افراد شده و به سادگی فرد تعادل خود را می تواند حفظ کند.

همچنین لایه پلی یورتان باعث راحتی پای فرد در کفش شده و فرد به زودی خسته نمی شود.

همچنین کفی طبی در کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲ تمام کف پا را پر کرده و از خستگی پا جلوگیری می کند.

استفاده از بند ابریشمی در کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲ باعث شده است که به هنگام کار بندها سریعا دچار پوسیدگی نشده و بتوان به سادگی و برای مدت طولانی از آن استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کفش ایمنی کلار ضد اصطکاک مدل ۸۴۱۲