کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL

 

کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مهمترین عضو بدن بعد از قلب، پا می باشد که به آن قلب دوم انسان می گویند. بنابراین حفاظت از پا در محیط های کاری بسیار اهمیت دارد. همانطور که می دانید فرم قرار گرفتن پا در کفش بسیار مهم است و کفش ایمنی نامناسب با توجه به اینکه ساعات زیادی را باید با آن بگذرانید باعث بیماری هایی مانند انحنای ستون فقرات، چشم درد، سردرد های شدید و... می شود. همچنین با توجه به اینکه پا در کفش ایمنی مدت زمان زیادی قرار می گیرد بیماری های دیگر پوستی مانند قارچ و میخچه از دیگر آسیبهای کفش ایمنی نامناسب می باشد. از سوی دیگر پای افرادی که در محیط های صنعتی کار می کنند بیشتر در معرض خطر سقوط اجسام و همچنین برق گرفتگی می باشد.

بنابراین برای اینکه از پای خود محافظت کنید باید از کفش ایمنی مناسب استفاده کنید. کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL یکی از بهترین کفش ها برای کار در محیط های معدنی می باشد. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL موجب شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس راحتی بیشتری داشته باشید. 

 

توضیحات کالا

 

 

کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL

 

 

کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL

 

بدنه کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL از جنس چرم گاوی بوده که علاوه بر اینکه از بوی بد پا که در اثر استفاده طولانی مدت از کفش ایجاد می شود، جلوگیری می کند، کاملا آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بیماری پوستی مانند قارچ و میخچه نیز جلوگیری می کند.

همچنین این چرم در برابر حرارت مقاومت زیادی داشته و طبق آزمایش های استاندارد که کفش را در دمای ۱۶۰ درجه سانتی گراد به مدت ۳۰ دقیقه نگه می دارند، توانسته اختلاف دمای قابل قبول استاندارد را حفظ کند. بنابراین می توان گفت که کفش ایمنی کلار ضد اسید علاوه بر مقاومت در برابر حلال ها و مواد نفتی و روغنی و مقاومت در برابر ضربه در مقابل حرارت نیز مقاوم است.

آستر سه لایه کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL باعث ضخامت و ایستایی زیاد کفش شده و به راحتی کفش حالت خود را در طولانی مدت از دست نمی دهد و شما می توانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید.

در محیط معدن که امکان برخورد اجسام سنگین به پا که باعث قطع پا می شود بسیار بالاست به همین دلیل در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL برای محافظت از پا در برابر این خطر قطعه ای از جنس فولاد در قسمت پنجه پاها قرار داده شده است.

همچنین کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL که ساق بلند می باشد لایه های چرم تعبیه شده در قسمت ساق پا که تقریبا تا زیر زانو را پوشش می دهد از برخورد اجسام به ساق پا محافظت کرده و درصد آسیب دیدگی را تا حد خیلی زیادی کم می کند.

کفی پولی یورتان در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل 72BL در برابر ساییدگی بسیار مقاوم بوده و همین امر موجب طول عمر بالای کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمی دهد تا در دراز مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد.

همچنین لایه ترمو پلی یورتان (TPU) در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL به آن خاصیت ضد اسیدی داده و شما می توانید در محیط هایی که در معرض حلال و یا اسید ها قرار دارند از آن استفاده کنید. در محیط های صنعتی که معمولا کف زمین پوشیده از مواد روغنی است و زمین لغزنده می باشد این کفی در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL از سر خوردن افراد جلوگیری کرده و به راحتی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

همچنین لایه پلی یورتان باعث راحتی پای فرد در کفش شده و مانع از خستگی زود هنگام فرد می شود.

همچنین کفی طبی در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL تمام کف پا را پوشانده و از خستگی پا جلوگیری می کند.

استفاده از بند ابریشمی در کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL موجب شده است که به هنگام کار بندها سریعا دچار پوسیدگی نشده و بتوان به راحتی و برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کفش ایمنی کلار ضد اسید مدل ۷۲BL