کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید

 

کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید

 

 

 تماس با ما

 

09352123644

 

برای کار کردن در محیط‌هایی که کف آن‌ها آغشته به اسید، بنزین یا روغن است استفاده از کفش‌های ایمنی مخصوص لازم و ضروری است. این کفش‌ها باید زیره‌ی مناسبی داشته باشند تا واکنشی با این مواد نشان ندهند و از رسیدن این مواد به پای افراد جلوگیری کنند. کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید کفشی است که به همین منظور طراحی و تولید می‌شود. این کفش که «GOSE» نام دارد توسط شرکت «جاگر» (Jogger) عرضه می‌شود. این کفش دارای سرپنجه‌ای فولادی بوده و برای کار در محیط‌هایی که امکان برخورد اجسام سنگین با پای افراد وجود دارد بسیار مناسب است. این بخش به خوبی می‌تواند فشار های وارده بر قسمت جلویی کفش را تحمل کند. زیره‌ی این کفش ایمنی، دوبار تزریق بوده و به دلیل استفاده از پلی یورتان در ساخت آن، در مقابل ساییدگی بسیار مقاوم می باشد. از دیگر ویژگی این محصول می‌توان به ویژگی آنتی استاتیکی آن اشاره کرد که از تجمع بارالکتریکی بر روی آن جلوگیری کرده و به کاهش خطر ایجاد جرقه بسیار کمک می کند.

توضیحات کالا

 

 

کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید

 

کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید

 

جهت حفاظت از پا در محیط های خطرناک، بهترین کار استفاده از کفش ایمنی مناسب می باشد. کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید یکی از بهترین انواع کفش برای کار در محیط های صنعتی است. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید باعث شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا  هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس راحتی داشته باشید.

بدنه کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید از جنس چرم گاوی بوده که علاوه بر اینکه از بوی بد پا که بر اثر استفاده دراز مدت از کفش ایجاد می‌شود جلوگیری می‌کند، کاملا آنتی باکتریال بوده و مانع از ایجاد بیماری پوستی نظیر قارچ و میخچه نیز می‌شود. چرم به کار رفته در این کفش ایمنی می‌تواند تا حرارت ۳۲۰ درجه سانتی گراد مقاومت داشته باشد، بنابراین شما می توانید در محیط‌های صنعتی که در برابر حرارت بالا قرار دارید به راحتی به کار خود ادامه دهید.

آستر سه لایه کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید باعث می شود که کفش ضخامت و ایستایی بالایی داشته و به سادگی کفش حالت خود را در طولانی مدت از دست نمی‌دهد و شما می‌توانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید.

در محیط های صنعتی ممکن است اجسام سنگین به پا برخورد کنند و موجب قطع پا شوند، به همین منظور در کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید برای مانع شدن از این خطر قطعه ای از جنس کامپوزیت در قسمت پنجه پاها قرار داده شده است تا از پنجه های پا محافظت کند.

کفی ترمو پولی یورتان در کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید در مقابل ساییدگی بسیار مقاوم می باشد و همین امر باعث می شود کفش طول عمر بالایی داشته باشد و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمیدهد تا در دراز مدت کاربر بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد. از مهمترین ویژگی های ترمو پلی یورتان خاصیت ضد اسیدی آن است که موجب می شود که کفی کفش ایمنی در برابر مایعات اسیدی مقاومت بالایی داشته باشد و خورده نشود و همچنین در محیط‌های صنعتی که معمولا کف زمین آغشته به مواد روغنی است و سطح لغزنده می باشد این کفی در کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید مانع از سر خوردن افراد می شود و به سادگیکاربر تعادل خود را می تواند حفظ کند.

همچنین کفی طبی در کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید تمام کف پا را پر کرده و مانع از خستگی پا می شود.

استفاده از بند ابریشمی در کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید باعث شده است که به هنگام کار بندها سریعا دچار پوسیدگی نشده و بتوان برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کفش ایمنی ژئوس مدل سیفتی جوگر ضد اسید