کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد

 

کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مهمترین عضو بدن بعد از قلب، پا می باشد که به آن قلب دوم انسان می گویند. بنابراین حفاظت از پا در محیط های کاری بسیار مهم است. همانطور که می دانید فرم قرار گرفتن پا در کفش بسیار مهم است و کفش ایمنی نامناسب با توجه به اینکه ساعات زیادی را باید با آن بگذرانید باعث بیماری هایی چون انحنای ستون فقرات، چشم درد، سردرد های شدید و... می شود. همچنین با توجه به اینکه پا در کفش ایمنی مدت زمان زیادی قرار می گیرد بیماری های دیگر پوستی مثل قارچ و میخچه از دیگر آسیب های کفش ایمنی نامناسب می باشد. از سوی دیگر پای افرادی که  در محیط های صنعتی کار می کنند بیشتر در معرض خطر سقوط اجسام و همچنین برق گرفتگی است.

بنابراین برای اینکه از پای خود  محافظت کنید باید از کفش ایمنی مناسب استفاده کنید. کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد یکی از بهترین کفش ها برای کار در محیط های صنعتی می باشد. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد سبب شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

توضیحات کالا

 

 

کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد

 

کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد

 

بدنه کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد از جنس چرم گاوی بوده که علاوه بر اینکه از بوی بد پا که در اثر استفاده طولانی مدت از کفش ایجاد می شود، جلوگیری میکند، کاملا آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بیماری پوستی نظیر قارچ و میخچه نیز جلوگیری می شود.

همچنین این چرم در برابر حرارت بسیار مقاوم است و طبق آزمایش های استاندارد که کفش را در دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد به مدت ۳۰ دقیقه نگه می دارند، توانسته اختلاف دمای قابل قبول استاندارد را حفظ کند. بنابراین می توان گفت که کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد علاوه بر مقاومت در مقابل حلال ها و مواد نفتی و روغنی و مقاومت در برابر ضربه از مقاومت حرارتی نیز برخوردار است.

آستر سه لایه کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد باعث ضخامت و ایستایی بالای کفش شده و به سادگی کفش حالت خود را در طولانی مدت از دست نمی دهد و می توان برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

در محیط های صنعتی امکان برخورد اجسام سنگین به پا که باعث قطع پا می شود بسیار بالاست به همین منظور در کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد برای پیشگیری از این خطر قطعه ای از جنس کامپوزیت در قسمت پنجه پاها قرار داده شده است تا از پنجه های پا در مقابل آسیب دیدگی محافظت کند.

کفی پولی یورتان در کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد در مقابل ساییدگی بسیار مقاوم است و همین امر باعث طول عمر بالای کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمی دهد تا در دراز مدت شخص بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد. در محیط های صنعتی که معمولا کف زمین پوشیده به مواد روغنی است و زمین لغزنده می باشد این کفی در کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد مانع از سر خوردن افراد شده و به راحتی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

همچنین لایه پلی یورتان باعث راحتی پای فرد در کفش شده و موج خستگی افراد نمی شود.

همچنین کفی طبی در کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد تمام کفی پا را پر کرده و مانع از خستگی پا می شود.

وجود محافظ پنجه از جنس کامپوزیت و همچنین عدم استفاده از فلز در قسمت حلقه بندها در کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد آن را کاملا عایق برق ساخته است.

استفاده از بند ابریشمی در کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد باعث شده است که به هنگام کار بندها سریعا دچار پوسیدگی نشده و بتوان به آسانی و برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کفش ایمنی پادکس مدل اونگارد