کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس

 

کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مهمترین عضو بدن بعد از قلب، پا می باشد که به آن قلب دوم انسان می گویند. بنابراین حفاظت از پا در محیط های کاری بسیار مهم است. همانطور که می دانید فرم قرار گرفتن پا در کفش بسیار اهمیت دارد و کفش ایمنی نامناسب با توجه به اینکه ساعات زیادی را باید با آن بگذرانید باعث بیماری هایی مانند انحنای ستون فقرات، چشم درد، سردرد های شدید و... می شود. همچنین با توجه به اینکه پا در کفش ایمنی مدت زمان زیادی قرار می گیرد بیماری های دیگر پوستی مثل قارچ و میخچه از دیگر تهدیدهای کفش ایمنی نامناسب می باشد. از سوی دیگر پای افرادی که در محیط های صنعتی کار می کنند بیشتر در معرض خطر سقوط اجسام و همچنین برق گرفتگی است.

بنابراین برای اینکه از پای خود محافظت کنید باید از کفش ایمنی مناسب استفاده کنید. کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس یکی از بهترین کفش ها برای کار در محیط های صنعتی می باشد. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس سبب شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا  هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

توضیحات کالا

 

 

کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس

 

کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس

 

بدنه کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس از جنس چرم گاوی بوده که علاوه بر اینکه از بوی بد پا که در اثر استفاده طولانی مدت از کفش ایجاد می شود، جلوگیری می کند، کاملا آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بیماری پوستی مانند قارچ و میخچه نیز جلوگیری می کند.

آستر سه لایه ایمنی پادکس مدل آتلانتیس سبب ضخامت و ایستایی بالای کفش شده و به راحتی کفش حالت خود را در طولانی مدت از دست نمی دهد و شما می توانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید.

در محیط های صنعتی امکان برخورد اجسام سنگین به پا که باعث قطع پا می شود بسیار بالاست به همین دلیل در کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس برای محافظت از پا در مقابل این خطر قطعه ای از جنس کامپوزیت در قسمت پنجه پاها قرار داده شده است.

کفی پولی یورتان در کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس در برابر ساییدگی از مقاومت بالایی برخوردار است و همین امر سبب طول عمر بیشتر کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمی دهد تا در دراز مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد. در محیط های صنعتی که معمولا کف زمین پوشیده از مواد روغنی است و زمین لغزنده می باشد این کفی در کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس از سر خوردن افراد جلوگیری کرده و به سادگی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

همچنین لایه پلی یورتان باعث راحتی پای فرد در کفش شده و مانع از خستگی فرد می شود.

همچنین کفی طبی در کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس تمام کف پا را پر کرده و از خستگی پا جلوگیری می کند.

وجود محافظ پنجه از جنس کامپوزیت و همچنین عدم استفاده از فلز در قسمت حلقه بندها در کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس آن را کاملا عایق برق کرده است.

استفاده از بند ابریشمی در کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس باعث شده است که به هنگام کار بندها سریعا دچار پوسیدگی نشود و بتوان به راحتی و برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کفش ایمنی پادکس مدل آتلانتیس