کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی

 

کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مهمترین عضو بدن بعد از قلب، پا می باشد که به آن قلب دوم انسان می گویند. بنابراین حفاظت از پا در محیط های کاری بسیار مهم است. همانطور که می دانید فرم قرار گرفتن پا در کفش بسیار مهم است و کفش ایمنی نامناسب با توجه به اینکه ساعات زیادی را باید با آن بگذرانید باعث بیماری هایی چون انحنای ستون فقرات، چشم درد، سردرد های شدید و... می شود. همچنین با توجه به اینکه پا در کفش ایمنی مدت زمان زیادی قرار می گیرد بیماری های دیگر پوستی مثل قارچ و میخچه از دیگر آسیب های کفش ایمنی نامناسب می باشد. از سوی دیگر پای افرادی که در محیط های صنعتی کار می کنند بیشتر در معرض خطر سقوط اجسام و همچنین برق گرفتگی است.

بنابراین برای اینکه از پای خود محافظت کنید باید از کفش ایمنی مناسب استفاده کنید. کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی یکی از بهترین کفش ها برای کار در محیط های صنعتی می باشد. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی باعث شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

 

توضیحات کالا

 

 

کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی

 

کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی

 

بدنه کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی از جنس چرم گاوی بوده که علاوه بر اینکه مانع بوی بد پا در اثر استفاده طولانی مدت از کفش می شود، کاملا آنتی باکتریال بوده و از بیماری های پوستی نظیر قارچ و میخچه نیز پیشگیری میکند.

آستر سه لایه کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی باعث ضخامت و ایستایی بالای کفش شده و به آسانی در دراز مدت کفش حالت خود را از دست نمی دهد و می توان برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

در محیط های صنعتی امکان برخورد اجسام سنگین به پا که موجب قطع پا می شود بسیار بالاست به همین منظور در کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی برای جلوگیری از این خطر قطعه ای از جنس فولاد در قسمت پنجه پاها قرار داده شده است تا از پنجه های پا محافظت کند.

کفی پولی یورتان در کفش ایمنی پادکس با پنجه فولاد بسیار در مقابل ساییدگی مقاوم است و همین امر باعث طول عمر بالای کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمی دهد تا در طولانی مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد. در محیط های صنعتی که معمولا کف زمین پوشیده از مواد روغنی است و سطح لغزنده می باشد این کفی در کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی مانع از سر خوردن افراد شده و به آسانی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

استفاده از بند ابریشمی در کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی باعث شده است که به هنگام کار بندها سریعا دچار پوسیدگی نشده و بتوان با خیال راحت و برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کفش ایمنی پادکس با پنجه فولادی