کفش عایق برق LFS

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کفش عایق برق LFS

 

کفش عایق برق LFS

 

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

کفش ضد برق ال اف اس، برای کارگرانی که در محیط کاری خود در پست های فشار قوی برق، تا ولتاژ 380 ولت کار می کنند مناسب می باشد،کفش ضد برق ال اف اس به عنوان یک پوشش محافظتی و دفع کننده خطرات احتمالی، کاربرد دارد.

در کفش ضد برق ال اف اس، از سرپنجه های کامپوزیت استفاده شده است. جنس رویه کفش از چرم مشکی و زیره آن نیز از PU، TPU و پلاستیک ساخته شده است.

توضیحات کالا

 

 

کفش عایق برق LFS

 

کفش عایق برق LFS

 

جهت حفاظت از پا محیط های خطرناک استفاده از کفش ایمنی مناسب لازم و ضروری است. کفش ایمنی ضد برق ال اف اس یکی از بهترین انواع کفش برای کار در محیط های صنعتی می باشد. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش عایق برق LFS باعث شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا  هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس راحتی داشته باشید.

بدنه کفش ایمنی ضد برق ال اف اس از جنس چرم گاوی بوده که علاوه بر اینکه از بوی بد پا که در اثر استفاده دراز مدت از کفش ایجاد می‌شود جلوگیری می‌کند، کاملا آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بیماری پوستی نظیر قارچ و میخچه نیز جلوگیری می‌شود.

همچنین این چرم مقاومت حرارتی بالایی داشته و طبق آزمایش‌های استاندارد که کفش را در دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد به مدت ۳۰ دقیقه نگه می دارند، توانسته اختلاف دمای قابل قبول استاندارد را حفظ کند. بنابراین می توان گفت که کفش ایمنی ضد برق ال اف اس علاوه بر مقاومت در مقابل حلال ها و مواد نفتی و روغنی و مقاومت در مقابل ضربه از مقاومت حرارتی نیز برخوردار است.

آستر سه لایه کفش ایمنی ضد برق ال اف اس باعث می شود که کفش ضخامت و ایستایی بالایی داشته باشد و به راحتی کفش حالت خود را در دراز مدت از دست نمی‌دهد و شما می‌توانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید.

در محیط های صنعتی ممکن است اجسام سنگین به پا برخورد کند که باعث قطع پا می‌شود به همین منظور در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس برای مانع شدن از این خطر قطعه ای از جنس کامپوزیت در قسمت پنجه پاها قرار داده شده است تا پنجه های پا در امان باشند.

کفی پولی یورتان در کفش عایق برق LFS در مقابل ساییدگی بسیار مقاوم است و همین امر باعث می شود که کفش طول عمر بالایی داشته باشد و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمی‌دهد تا در دراز مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد. در محیط‌های صنعتی که معمولا کف زمین آغشته به مواد روغنی است و سطح لغزنده می باشد این کفی در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مانع از سر خوردن افراد شده و فرد می تواند به راحتی تعادل خود را حفظ کند.

همچنین لایه پلی یورتان باعث راحتی پای فرد در کفش شده و فرد به زودی خسته نمی‌شود.

همچنین کفی طبی در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس تمام کف پا را پر کرده و مانع از خستگی پا می‌شود.

وجود محافظ پنجه از جنس کامپوزیت و همچنین استفاده نکردن از فلز در قسمت حلقه بندها در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس آن را کاملا عایق برق ساخته است.

استفاده از بند ابریشمی در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس باعث شده است که به هنگام کار بندها سریعا دچار پوسیدگی نشده و بتوان به راحتی و برای طولانی مدت از آن استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کفش عایق برق LFS