کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز

 

کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مهمترین عضو بدن بعد از قلب، پا می باشد که به آن قلب دوم انسان می گویند. بنابراین حفاظت از پا در محیط های کاری بسیار اهمیت دارد. همانطور که می دانید فرم قرار گرفتن پا در کفش بسیار مهم است و کفش ایمنی نامناسب با توجه به اینکه ساعات زیادی را باید با آن بگذرانید موجب بیماری هایی چون انحنای ستون فقرات، چشم درد، سردرد های شدید و... می شود. همچنین با توجه به اینکه پا در کفش ایمنی مدت زمان زیادی قرار می گیرد بیماری های دیگر پوستی مانند قارچ و میخچه از دیگر تهدیدهای کفش ایمنی نامناسب می باشد. از سوی دیگر پای افرادی که  در محیط های صنعتی کار می کنند بیشتر در معرض خطر سقوط اجسام و همچنین برق گرفتگی است.

بنابراین برای اینکه از پای خود محافظت کنید باید از کفش ایمنی مناسب استفاده کنید. کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز یکی از بهترین کفش ها برای کار در محیط های صنعتی می باشد. طراحی اصولی و منحصر به فرد کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز باعث شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا  هنگام استفاده از این کفش ایمنی احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

توضیحات کالا

 

 

کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز

 

 

کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز

 

بدنه کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز از جنس چرم گاوی بوده که علاوه بر اینکه از بوی بد پا که در اثر استفاده طولانی مدت از کفش ایجاد می شود، جلوگیری می کند، کاملا آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بیماری پوستی مانند قارچ و میخچه نیز جلوگیری می کند.

همچنین این چرم مقاومت حرارتی بالایی داشته و طبق آزمایش های استاندارد که کفش را در دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد به مدت ۳۰ دقیقه نگه می دارند، توانسته اختلاف دمای قابل قبول استاندارد را حفظ کند. بنابراین می توان گفت که کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز علاوه بر مقاومت در برابر حلال ها و مواد نفتی و روغنی و مقاومت در برابر ضربه از مقاومت حرارتی نیز برخوردار است.

آستر سه لایه کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز باعث ضخامت و ایستایی بالای کفش شده و به آسانی کفش حالت خود را در دراز مدت از دست نمی دهد و شما می توانید برای مدت طولانی تری از آن استفاده کنید.

در محیط های صنعتی امکان برخورد اجسام سنگین به پا که ممکن است موجب قطع پا شود بسیار بالاست به همین منظور در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز برای محافظت از پا در برابر این خطر قطعه ای از جنس کامپوزیت در قسمت پنجه پاها قرار داده شده است.

کفی پولی یورتان در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز از مقاومت بالایی در برابر ساییدگی برخوردار است و همین امر موجب طول عمر بالای کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمیدهد تا در طولانی مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد. در محیط های صنعتی که معمولا کف زمین پوشیده از مواد روغنی است و زمین لغزنده می باشد این کفی در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز مانع از سر خوردن افراد شده و به آسانی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

همچنین لایه پلی یورتان باعث راحتی پای فرد در کفش شده و مانع از خستگی زود هنگام فرد می شود.

همچنین کفی طبی در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز تمام کف پا را پوشانده و از خستگی پا جلوگیری می کند.

وجود محافظ پنجه از جنس کامپوزیت و همچنین استفاده نکردن از فلز در قسمت حلقه بندها در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز آن را کاملا عایق برق ساخته است.

استفاده از بند ابریشمی در کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز باعث پوسیدگی سریع بندها نشده و می توان به راحتی و برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کفش ایمنی ضد برق ال اف اس مدل تایماز