چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی

 

چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی

 

 

تماس با ما

 

09352123644 

 

مهمترین عضو بدن بعد از قلب، پا می باشد که به آن قلب دوم انسان می گویند. بنابراین حفاظت از پا در محیط های کاری بسیار مهم است. همانطور که می دانید فرم قرار گرفتن پا در کفش بسیار مهم است و کفش ایمنی نامناسب با توجه به اینکه ساعات زیادی را باید با آن بگذرانید باعث بیماری هایی چون انحنای ستون فقرات، چشم درد، سردرد های شدید و... می شود. همچنین با توجه به اینکه پا در کفش ایمنی مدت زمان زیادی قرار می گیرد بیماری های دیگر پوستی مثل قارچ و میخچه از دیگر تهدیدهای کفش ایمنی نامناسب می باشد. از سوی دیگر پای افرادی که در محیط های صنعتی کار می کنند بیشتر در معرض خطر سقوط اجسام و همچنین برق گرفتگی است.

در عملیات های آتش نشانی به دلیل برخورد مستقیم با شعله های آتش نیروهای عملیاتی باید تجهیزات مناسب به همراه خود داشته باشند تا درصد آسیب دیدگی کاهش یابد.

توضیحات کالا

 

 

چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی

 

چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی

 

چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی برای دمای بسیار بالا طراحی شده است، از این رو مناسب عملیات های آتش نشانی می باشد. جنس چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی از لاستیک ویژه ای می باشد که کاملا آنتی باکتریال بوده و مانع از ایجاد بیماری پوستی نظیر قارچ و میخچه می شود.

بنابراین برای حفاظت از پا در محیط های کاری مرطوب، محیط هایی که در معرض حلال ها قرار دارند و همچنین در محیط های صنعتی و عملیات های آتش نشانی از چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی می توان استفاده کرد. طراحی اصولی و منحصر به فرد چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی باعث شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون چکمه قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا  هنگام استفاده از این چکمه احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی توانایی پوشش ولتاژ بالای برق تا حداکثر ۵ کیلوولت را دارد.

همچنین پلاستیک به کار رفته در چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی از نوع تقویت شده می باشد که این امر باعث می شود تا در مقابل حرارت مقاوم باشد و همچنین به سادگی سوراخ و یا پاره نمی شود. و در برابر حلال ها نیز مقاوم است که این امر موجب می شود شما بتوانید در محیط های اسیدی و حلال ها نیز از آن استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی غیر قابل نفوذ بودن آن است که به هیچ عنوان امکان نفوذ حتی یک قطره حلال به داخل چکمه وجود ندارد.

جهت جلوگیری از انتقال گرما به داخل کفش به خصوص در محیط هایی که دما به شدت بالاست که می تواند پا را دچار سوختگی شدید کند، آستری از جنس کتان در داخل چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی تعبیه شده است که هم مانع عرق کردن پا درون کفش شده و همچنین مانع انتقال گرما به داخل کفش می شود.

در محیط های کاری و عملیات های آتش نشانی امکان برخورد پا با اجسام دیگر بسیار زیاد است که باعث آسیب دیدن پا می شود بنابراین چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی می تواند از آسیب دیدگی پا به میزان زیادی جلوگیری کند و این خاصیت به خاطر وجود سرپنجه از جنس کامپوزیت در این چکمه می باشد.

وجود سر پنجه از جنس کامپوزیت در چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی باعث حفاظت از انگشتان پا در اثر افتادن اجسام سنگین به روی پا می شود، بنابراین شما می توانید از این چکمه در محیط های صنعتی و عملیات آتش نشانی نیز استفاده کنید.

از طرفی ساق چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی تا زیر زانو ها را پوشش داده و از ساق پا در مقابل برخورد اجسام محافظت کرده و درصد آسیب دیدگی را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

کفی لاستیکی در چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی در برابر ساییدگی بسیار مقاوم است و همین امر موجب می شود که کفش طول عمر بیشتری داشته باشد و حالت خود را از دست نمیدهد تا در طولانی مدت فرد بتواند احساس راحتی بیشتری در کفش داشته باشد.

همچنین عاج های کفی در چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی به گونه ای طراحی شده است که این چکمه را کاملا ضد لغزش می کند و شما می توانید در محیط های روغنی و چرب و لغزنده به راحتی از آن استفاده کنید.

جنس کفی به کار رفته در چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی کاملا ضد اسید بوده و شما می توانید در محیط هایی که در معرض حلال و یا اسیدها قرار دارند از آن استفاده کنید. در محیط های صنعتی و حتی عملیات های اطفاء حریق که معمولا کف زمین از مواد روغنی پوشیده شده است و زمین لغزنده می باشد این کفی در چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی مانع از سر خوردن افراد شده و به راحتی فرد می تواند تعادل خود را حفظ نماید.

بنابراین شما می توانید در مصارف مختلفی نظیر محیط های صنعتی و کار در ولتاژ بالای برق که احتمال برق گرفتگی زیاد است و همچنین در محیط هایی که در معرض حلال های اسیدی و روغن و بنزین قرار دارند و از همه مهم تر در عملیات های نجات آتش نشانی و اطفاء حریق از چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چکمه عملیاتی آتش نشانی چینی