چکمه باغبانی ساق کوتاه

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چکمه باغبانی ساق کوتاه

 

	چکمه باغبانی ساق کوتاه

 

تماس با ما

 

09352123644

 

کاربرد چکمه را می‌توانیم اینطور عنوان نماییم که پاپوشی می‌باشد که برای محافظت از پاها به کار گرفته می‌شود، نسبت به کفش ایمنی اندازه بزرگتری دارد استفاده آن در بعضی از مشاغل امری بسیار لازم و ضرروی می‌باشد .
استفاده از چکمه‌های ایمنی برای کسانی که مشاغلی نظیر کشاورزی و باغبانی و کارهای نظافتی و… را دارند بسیار ضروری و واجب می‌باشد به این دلیل که بواسطه‌ی ساختاری که دارند مانع از نفوذ آب به پاهای آنها می‌گردد تا بدین شکل از آسیب‌های احتمالی رطوب به پاها جلوگیری شود. این محصول به واسطه‌ی داشتن رویه‌ی پلاستیکی مقاوم به خوبی از نفوذ رطوبت به پاهای شما جلوگیری کرده و همچنین با دارا بودن ساق بلند به خوبی از قسمت‌های بالایی مچ پای شما محافظت می‌کند.

 

توضیحات کالا

 

 

چکمه باغبانی ساق کوتاه

 

چکمه باغبانی ساق کوتاه

 

 برای حفاظت از پا در محیط های کاری تر و یا گل آلود می توان از چکمه باغبانی ساق کوتاه استفاده کرد. طراحی اصولی و منحصر به فرد چکمه باغبانی ساق کوتاه موجب شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا  هنگام استفاده از این چکمه احساس راحتی داشته باشید،

جنس بدنه چکمه باغبانی ساق کوتاه از پی وی سی بوده که کاملا آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بیماری پوستی نظیر قارچ و میخک نیز جلوگیری میشود.

همچنین پی وی سی به کار رفته در چکمه باغبانی ساق کوتاه از مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی سوراخ و یا پاره نمی شود.

از دیگر ویژگی های چکمه باغبانی ساق کوتاه غیر قابل نفوذ بودن آن است که به هیچ عنوان حتی یک قطره آب به داخل چکمه نفوذ نمی کند.

در محیط های کاری امکان برخورد پا با اجسام دیگر بسیار زیاد است که موجب آسیب دیدن پا میگردد مخصوصا در محیط های گل آلود که محدوده دید خیلی کم می شود بنابراین این چکمه می تواند از آسیب دیدگی پا به میزان زیادی جلوگیری کند.

همچنین چکمه باغبانی ساق کوتاه  تا زیر زانو را پوشش می دهد از برخورد اجسام به ساق پا محافظت کرده و درصد آسیب دیدگی را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

کفی پی وی سی در چکمه باغبانی ساق کوتاه از مقاومت بالایی در برابر سایش برخوردار است و همین امر موجب طول عمر بالای کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمیدهد تا در طولانی مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد.

از طرفی جنس کفی به کار رفته در چکمه باغبانی ساق کوتاه تا حدودی به این چکمه خاصیت ضد اسیدی داده و شما می توانید در محیط هایی که در معرض حلال و یا اسید ها قرار دارند از آن استفاده کنید. در محیطهایی که معمولا کف زمین آغشته به مواد روغنی است و سطح لغزنده می باشد این کفی در چکمه باغبانی ساق کوتاه از سر خوردن افراد جلوگیری کرده و به راحتی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

توجه داشته باشید از آنجا که این چکمه دارای سرپنجه فولادی و یا کامپوزیتی نیست در محیطهای صنعتی که امکان افتادن اجسام بر روی پا زیاد است از آن استفاده نکنید و بیشتر برای مصارف باغبانی ، کشاورزی و یا نظافتی مناسب می باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چکمه باغبانی ساق کوتاه