چکمه ایمنی مردانه بلند شیما

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چکمه ایمنی مردانه بلند شیما

 

چکمه ایمنی مردانه بلند شیما

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مهمترین عضو بدن بعد از قلب، پا می باشد که به آن قلب دوم انسان می گویند. بنابراین حفاظت از پا در محیط های کاری بسیار مهم است. همانطور که می دانید فرم قرار گرفتن پا در کفش بسیار اهمیت دارد و کفش ایمنی نامناسب با توجه به اینکه ساعات زیادی را باید با آن بگذرانید سبب بیماری هایی چون انحنای ستون فقرات، چشم درد، سردرد های شدید و... می شود. همچنین با توجه به اینکه پا در کفش ایمنی مدت زمان زیادی قرار می گیرد بیماری های دیگر پوستی مثل قارچ و میخچه از دیگر تهدیدهای کفش ایمنی نامناسب می باشد. از سوی دیگر پای افرادی که  در محیط های صنعتی کار می کنند بیشتر در معرض خطر سقوط اجسام و همچنین برق گرفتگی است.

بنابراین برای حفاظت از پا در محیط های کاری مرطوب، محیط هایی که در معرض حلال ها قرار دارند و همچنین در محیط های صنعتی می توان از چکمه ایمنی مردانه بلند شیما استفاده کرد. طراحی اصولی و منحصر به فرد چکمه ایمنی مردانه بلند شیما باعث شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا هنگام استفاده از این چکمه احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

 

توضیحات کالا

 

 

چکمه ایمنی مردانه بلند شیما

 

چکمه ایمنی مردانه بلند شیما

 

بدنه چکمه ایمنی مردانه بلند شیما از جنس پی وی سی می باشد که کاملا آنتی باکتریال بوده و از ایجاد بیماری پوستی نظیر قارچ و میخچه نیز پیشگیری می کند.

همچنین پی وی سی به کار رفته در چکمه ایمنی مردانه بلند شیما از مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی سوراخ و یا پاره نمی شود.

از دیگر ویژگی های چکمه ایمنی مردانه بلند شیما غیر قابل نفوذ بودن آن است که به هیچ عنوان حتی یک قطره آب به داخل چکمه نمی تواند نفوذ کند.

در محیط های کاری امکان برخورد پا با اجسام دیگر بسیار زیاد است که سبب آسیب دیدن پا می شود به خصوص در محیط های گل آلود که محدوده دید خیلی کم می شود، بنابراین این چکمه می تواند از آسیب دیدگی پا به میزان زیادی جلوگیری کند.

وجود سر پنجه از جنس کامپوزیت در چکمه ایمنی مردانه بلند شیما سبب حفاظت از انگشتان پا در اثر افتادن اجسام سنگین به روی پا می شود، بنابراین شما می توانید از این چکمه در محیط های صنعتی نیز استفاده کنید.

همچنین چکمه ایمنی مردانه بلند شیما که ساق بلند می باشد در قسمت ساق پا که تقریبا تا زیر زانو را پوشش می دهد از برخورد اجسام به ساق پا محافظت کرده و درصد آسیب دیدگی را تا حد بسیار زیادی کم کند.

کفی پی وی سی در چکمه ایمنی مردانه بلند شیما در مقابل ساییدگی بسیار مقاوم است و همین امر سبب شده که کفش طول عمر بیشتری داشته باشد و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمی دهد تا در طولانی مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد.

از طرفی جنس کفی به کار رفته در چکمه ایمنی مردانه بلند شیما تا حدودی به این چکمه خاصیت ضد اسیدی داده و شما می توانید در محیط هایی که در معرض حلال و یا اسید ها قرار دارند از آن استفاده کنید. در محیط های صنعتی که معمولا کف زمین آغشته به مواد روغنی است و سطح لغزنده می باشد این کفی در چکمه مردانه بلند شیما سفید مانع از سر خوردن افراد شده و به سادگی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

بنابراین در مصارف مختلفی نظیر باغبانی، شالیزار، محیط های صنعتی که در معرض حلال های اسیدی و روغن و بنزین قرار دارند چکمه ایمنی مردانه بلند شیما مناسب می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چکمه ایمنی مردانه بلند شیما