چکمه ایمنی ضد اسید مدل اس ۵

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چکمه ایمنی ضد اسید مدل اس ۵

 

چکمه ایمنی ضد اسید مدل اس ۵

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مهمترین عضو بدن بعد از قلب، پا می باشد که به آن قلب دوم انسان می گویند. بنابراین حفاظت از پا در محیط های کاری بسیار مهم است. همانطور که می دانید فرم قرار گرفتن پا در کفش بسیار مهم است و کفش ایمنی نامناسب با توجه به اینکه ساعات زیادی را باید با آن بگذرانید باعث بیماری هایی چون انحنای ستون فقرات، چشم درد، سردردهای شدید و... می شود. همچنین با توجه به اینکه پا در کفش ایمنی مدت زمان زیادی قرار می گیرد بیماری های دیگر پوستی مثل قارچ و میخچه از دیگر تهدیدهای کفش ایمنی نامناسب می باشد. از سوی دیگر پای افرادی که  در محیط های صنعتی کار می کنند بیشتر در معرض خطر سقوط اجسام و همچنین برق گرفتگی است.

بنابراین برای حفاظت از پا در محیط های کاری مرطوب، محیط هایی که در معرض حلال ها قرار دارند و همچنین در محیط های صنعتی می توان از چکمه ضد اسید مدل S5 استفاده کرد. طراحی اصولی و منحصر به فرد چکمه ضد اسید مدل S5 باعث شده است که کف پا به بهترین شکل ممکن درون کفش قرار گرفته و بدن در بهترین حالت خود باشد تا هنگام استفاده از این چکمه احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

توضیحات کالا

 

 

چکمه ایمنی ضد اسید مدل اس ۵

 

چکمه ایمنی ضد اسید مدل اس ۵

 

بدنه چکمه ضد اسید مدل S5 از جنس لاستیک ویژه ای می باشد که کاملا آنتی باکتریال بوده و مانع از ایجاد بیماری پوستی نظیر قارچ و میخچه نیز می شود.

همچنین پلاستیک به کار رفته در چکمه ضد اسید مدل S5 بسیار مقاوم بوده و به راحتی سوراخ و یا پاره نمی شود. و نیز در برابر حلال ها مقاومت بالایی دارد و این امر باعث می شود شما بتوانید در محیط های اسیدی و حلال ها نیز از آن استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های چکمه ضد اسید مدل S5 غیر قابل نفوذ بودن آن است که در هیچ صورتی حتی یک قطره آب به داخل چکمه نفوذ نمی کند.

در محیط های کاری امکان برخورد پا با اجسام دیگر بسیار زیاد است که سبب آسیب دیدن پا میشود مخصوصا در محیط های گل آلود که محدوده دید خیلی کم می شود، بنابراین چکمه ایمنی ضد اسید مدل اس ۵ می تواند به میزان زیاد مانع از آسیب دیدگی پا شود.

وجود سر پنجه از جنس فولادی در چکمه ضد اسید مدل S5 باعث محافظت از انگشتان پا در اثر افتادن اجسام سنگین به روی پا می شود، بنابراین شما می توانید از این چکمه در محیط های صنعتی نیز استفاده کنید.

از طرفی ساق چکمه ضد اسید مدل S5 تا زیر زانو ها را پوشش داده و از برخورد اجسام به ساق پا محافظت کرده و درصد آسیب دیدگی را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

کفی لاستیکی در چکمه ضد اسید مدل S5 در مقابل ساییدگی بسیار مقاوم است و همین امر باعث طول عمر بالای کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمی‌دهد تا در طولانی مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد.

جنس کفی به کار رفته در چکمه ضد اسید مدل S5 کاملا ضد اسید بوده و شما می توانید در محیط هایی که در معرض حلال و یا اسید ها قرار دارند از آن استفاده کنید. در محیط های صنعتی که معمولا کف زمین آغشته به مواد روغنی است و سطح لغزنده می باشد این کفی در چکمه ضد اسید مدل S5 مانع از سر خوردن افراد شده و به سادگی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

بنابراین شما می توانید در مصارف مختلفی نظیر باغبانی، شالیزار، محیط های صنعتی که در معرض حلال های اسیدی و روغن و بنزین قرار دارند از چکمه ضد اسید مدل S5 استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چکمه ایمنی ضد اسید مدل اس ۵