چکمه آتش نشانی هارویک

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چکمه آتش نشانی هارویک

 

	چکمه آتش نشانی هارویک

 

تماس با ما

 

09352123644

 

چکمه HARVIK ضد حرارت و ضد آب و همچنین عایق برق است.

چکمه عملیاتی هارویک از جنس پلاستیک تقویت شده، لایه داخلی از کتان و زیره پلاستیک مقاوم در برابر لغزش بوده، عاج دار و دارای پنجه فولادی می باشد.

حفاظت از ساق پا و جریان الکتریسیته، مقاوم در برابر انواع روغن ها و مناسب برای محیط خشن است.

جهت استفاده نیروهای آتش نشانی به هنگام مبارزه با حوادث آتش سوزی کاربرد دارد.

توضیحات کالا

 

 

چکمه آتش نشانی هارویک

 

	چکمه آتش نشانی هارویک

 

چکمه آتش نشانی هارویک ولتاژ بالای برق تا حداکثر ۱۸ کیلوولت را می تواند پوشش دهد.

همچنین پلاستیک به کار رفته در چکمه آتش نشانی هارویک از نوع تقویت شده می باشد که این امر موجب می شود از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردار باشد و همچنین به راحتی سوراخ و یا پاره نمی شود. و نیز مقاومت بالایی در برابر حلال ها دارد که این امر موجب میگردد شما بتوانید در محیط های اسیدی و حلال ها نیز از آن استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های چکمه آتش نشانی هارویک غیر قابل نفوذ بودن آن است که به هیچ عنوان حتی یک قطره حلال به داخل چکمه نفوذ نمی کند.

جهت جلوگیری از انتقال گرما به داخل کفش مخصوصا در محیط هایی که دمای محیط به شدت بالاست که می تواند موجب سوختگی شدید پا گردد، آستری از جنس کتان در داخل چکمه آتش نشانی هارویک تعبیه شده است که هم مانع عرق کردن پا درون کفش شده و همچنین مانع انتقال گرما به داخل کفش می گردد.

در محیط های کاری و عملیات های آتش نشانی امکان برخورد پا با اجسام دیگر بسیار زیاد است که موجب آسیب دیدن پا میگردد بنابراین چکمه عملیاتی HARVIK می تواند از آسیب دیدگی پا به میزان زیادی جلوگیری کند و این خاصیت به خاطر وجود سرپنجه از جنس کامپوزیت در این چکمه می باشد.

وجود سر پنجه از جنس کامپوزیت در چکمه عملیاتی HARVIK موجب محافظت از انگشتان پا در اثر افتادن اجسام سنگین به روی پا شده، بنابراین شما می توانید از این چکمه در محیط های صنعتی و عملیات آتش نشانی نیز استفاده کنید.

از طرفی ساق چکمه آتش نشانی هارویک تا زیر زانو ها را پوشش داده و از برخورد اجسام به ساق پا محافظت کرده و درصد آسیب دیدگی را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

کفی لاستیکی در چکمه آتش نشانی هارویک از مقاومت بالایی در برابر سایش برخوردار است و همین امر موجب طول عمر بالای کفش شده و از همه مهمتر حالت خود را از دست نمیدهد تا در طولانی مدت فرد بتواند احساس راحتی در کفش داشته باشد.

همچنین طراحی عاج های کفی در چکمه آتش نشانی هارویک به گونه ای طراحی شده است که این چکمه را کاملا ضد لغزش کرده و شما می توانید در محیط های روغنی و چرب و لغزنده به راحتی از آن استفاده کنید.

جنس کفی به کار رفته در چکمه آتش نشانی هارویک کاملا ضد اسید بوده و شما می توانید در محیط هایی که در معرض حلال و یا اسید ها قرار دارند از آن استفاده کنید. در محیطهای صنعتی و حتی عملیات های اطفاء حریق که معمولا کف زمین آغشته به مواد روغنی است و سطح لغزنده می باشد این کفی در چکمه آتش نشانی هارویک از سر خوردن افراد جلوگیری کرده و به راحتی فرد می تواند تعادل خود را حفظ کند.

بنابراین شما می توانید در مصارف مختلفی نظیر محیطهای صنعتی و کار در ولتاژ بالای برق که احتمال برق گرفتگی زیاد است و همچنین در محیط هایی که در معرض حلال های اسیدی و روغن و بنزین قرار دارند و از همه مهم تر در عملیات های نجات آتش نشانی و اطفاء حریق از چکمه آتش نشانی هارویک استفاده کنید .

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چکمه آتش نشانی هارویک