عینک جوشکاری لنز مشکی دو جداره

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

عینک جوشکاری لنز مشکی دو جداره

 

عینک جوشکاری لنز مشکی دو جداره

 

 

هنگامی که در محیط های صنعتی کار می کنید آسیب پذیر ترین نقطه بدن چشم ها می باشند که یک لحظه غفلت می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما بوجود آورد. در صنایعی همچون جوشکاری که آلودگی های نوری زیاد است و یا افرادی که زیر نور آفتاب شدید کار می کنند برای محافظت از چشم ها باید از عینک ایمنی استفاده کنند.

عینک جوشکاری لنز مشکی مخصوص کار جوشکاری و تراشکاری می باشد، لنز مشکی عینک جوشکاری لنز مشکی برای کارهای جوشکاری و لنز شفاف آن مخصوص کارهای تراشکاری می باشد. شما می توانید برای استفاده از لنز شفاف عینک، لنز مشکی را به سمت بالا هدایت کنید و از لنز شفاف آن استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

عینک جوشکاری لنز مشکی دو جداره

 

 

عینک جوشکاری لنز مشکی دو جداره

 

 

طراحی منحصر به فرد عینک جوشکاری لنز مشکی باعث شده است که این عینک ایمنی به بهترین شکل ممکن بر روی صورت قرار گرفته و تمامی چشم را بپوشاند و از نفوذ امواج الکترومغناطیس مضر به چشم جلوگیری کند.

همچنین برای عدم تجمع بخار در داخل عینک جوشکاری لنز مشکی دو عدد سوپاپ در بالای آن قرار داده شده است تا بخار ایجاد شده از طریق آنها از داخل عینک خارج شده و مزاحم دید کاربر نگردد و از طرفی این دو سوپاپ باعث جریان هوا به داخل عینک شده و موجب می شود که چشم ها کمتر اذیت شوند.

مشکلی که در اکثر عینک های ایمنی وجود دارد این است که پس از مدتی که روی چشم قرار می گیرند باعث ایجاد خستگی چشم شده و همچنین دسته عینک باعث می شود که فرد روی گوش خود احساس درد کند، اما وزن کم عینک جوشکاری لنز مشکی به گونه ایست که این مشکلات را برای صورت افراد ایجاد نکرده و فرد می تواند بدون خستگی و احساس درد برای مدت طولانی بدون اینکه عینک را از روی چشم خود بردارد به کار خود ادامه دهد.

از دیگر ویژگی های عینک جوشکاری لنز مشکی جنس لنز و یا شیشه آن که از جنس پلی کربنات است می باشد. شیشه عینک جوشکاری لنز مشکی کاملا ضد خش بوده و در حین کار و یا افتادن از دست کاربر به راحتی از بین نمی رود. یکی دیگر از ویژگی های لنز عینک جوشکاری لنز مشکی UV 400 بودن آن است که این ویژگی باعث شده است که عینک جوشکاری لنز مشکی حداکثر امواج مضر را جذب کند.

فریم عینک جوشکاری لنز مشکی از جنس پلی کربنات می باشد که باعث وزن کم عینک شده و همچنین قابلیت انعطاف بالایی داشته و باعث می شود عینک به راحتی نشکند و یا آسیب نبیند. همچنین پلی کربنات به کار رفته در عینک جوشکاری لنز مشکی کاملا ضد حساسیت بوده و برای همه افراد مناسب می باشد.

دستگیره نگهدارنده روی سر عینک ایمنی کار جوشکاری لنز مشکی بند کشی می باشد که برای کار بسیار مناسب است و شما می توانید بند کشی عینک را متناسب با سر خود تنظیم کرده تا در حین کار تکان نخورده و جابجا نشود و یا بیش از حد سفت نباشد که باعث اذیت و مزاحمت شما شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای عینک جوشکاری لنز مشکی دو جداره