عینک جوشکاری لنز سبز wg-208

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

عینک جوشکاری لنز سبز wg-208

 

عینک جوشکاری لنز سبز wg-208

 

هنگامی که در محیط های صنعتی کار می کنید آسیب پذیر ترین نقطه بدن چشم ها می باشند که یک لحظه غفلت می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما بوجود آورد. در صنایعی همچون جوشکاری که آلودگی های نوری زیاد است و یا افرادی که زیر نور آفتاب شدید کار می کنند برای محافظت از چشم ها باید از عینک ایمنی استفاده کنند.

عینک جوشکاری لنز سبز wg-208 مخصوص کار جوشکاری و تراشکاری می باشد، لنز سبز عینک جوشکاری لنز سبز wg-208 برای کارهای جوشکاری و لنز شفاف آن مخصوص کارهای تراشکاری می باشد. شما می توانید برای استفاده از لنز شفاف عینک، لنز مشکی را به سمت بالا هدایت کنید و از لنز شفاف آن استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

عینک جوشکاری لنز سبز wg-208

 

 

عینک جوشکاری لنز سبز wg-208

 

طراحی منحصر به فرد عینک جوشکاری لنز سبز wg-208 باعث شده است که این عینک ایمنی به بهترین شکل ممکن بر روی صورت قرار گرفته و تمامی چشم را بپوشاند و از نفوذ امواج الکترومغناطیس مضر به چشم جلوگیری کند.

همچنین برای عدم تجمع بخار در داخل عینک جوشکاری لنز سبز wg-208 شش عدد سوپاپ در بالا، کنار و زیر عینک جوشکاری قرار داده شده است تا بخار ایجاد شده از طریق آنها از داخل عینک خارج شده و مزاحم دید کاربر نگردد و از طرفی این دو سوپاپ باعث جریان هوا به داخل عینک شده و موجب می شود که چشم ها کمتر اذیت شوند.

مشکلی که در اکثر عینک های ایمنی وجود دارد این است که پس از مدتی که روی چشم قرار می گیرند باعث ایجاد خستگی چشم شده و همچنین دسته عینک باعث می شود که فرد روی گوش خود احساس درد کند، اما وزن کم عینک جوشکاری لنز سبز wg-208 به گونه ایست که این مشکلات را برای صورت افراد ایجاد نکرده و فرد می تواند بدون خستگی و احساس درد برای مدت طولانی بدون اینکه عینک را از روی چشم خود بردارد به کار خود ادامه دهد.

از دیگر ویژگی های عینک جوشکاری لنز سبز wg-208 جنس لنز و یا شیشه آن که از جنس پلی کربنات است می باشد. شیشه عینک جوشکاری لنز سبز wg-208 کاملا ضد خش بوده و در حین کار و یا افتادن از دست کاربر به راحتی از بین نمی رود. یکی دیگر از ویژگی های لنز عینک جوشکاری لنز سبز UV 400 بودن آن است که این ویژگی باعث شده است که عینک جوشکاری لنز سبز wg-208 حداکثر امواج مضر را جذب کند.

فریم عینک جوشکاری لنز سبز wg-208 از جنس پلی کربنات می باشد که باعث وزن کم عینک شده و همچنین قابلیت انعطاف بالایی داشته و باعث می شود عینک به راحتی نشکند و یا آسیب نبیند. همچنین پلی کربنات به کار رفته در عینک جوشکاری لنز سبز wg-208 کاملا ضد حساسیت بوده و برای همه افراد مناسب می باشد.

دستگیره نگهدارنده روی سر عینک ایمنی کار جوشکاری wg-208 بند کشی می باشد که برای کار بسیار مناسب است و شما می توانید بند کشی عینک را متناسب با سر خود تنظیم کرده تا در حین کار تکان نخورده و جابجا نشود و یا بیش از حد سفت نباشد که باعث اذیت و مزاحمت شما شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای عینک جوشکاری لنز سبز wg-208