عینک ایمنی توتاص لنز نارنجی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

عینک ایمنی توتاص لنز نارنجی

 

عینک ایمنی توتاص لنز نارنجی

 

هنگامی که در محیط های صنعتی کار می کنید آسیب پذیر ترین نقطه بدن چشم ها می باشند که یک لحظه غفلت می تواند خسارات برگشت ناپذیری را برای شما بوجود آورد. در صنایعی همچون جوشکاری که آلودگی های نوری زیاد است و یا افرادی که زیر نور آفتاب شدید کار می کنند برای محافظت از چشم ها باید از عینک ایمنی استفاده کنند.

اما افرادی که قصد دارند از عینک ایمنی استفاده کنند باید بدانند که چه عینک ایمنی مناسب با چه کاری می باشد. زیرا عینک های ایمنی انواع مختلفی دارد که با توجه به رنگ لنز آنها قابل شناسایی هستند.

معمولا لنز عینک ایمنی دارای رنگ های زرد، نارنجی، آبی، قرمز، مشکی و یا شفاف می باشد. معمولا عینک ایمنی لنز زرد رنگ مناسب برای محیط هایی است که نور کم است و دید محدود می شود مانند محیط های مه آلود، کار در انبار ها، رانندگی در شب و… . عینک ایمنی لنز آبی مناسب برای کار کردن در کوره ها می باشد. عینک ایمنی لنز قرمز در هنگام کار با تجهیزات لیزری جهت تفکیک جزئیات مناسب است که امواج الکترومغناطیس را به صورت حداکثری جذب می کند و می توانید در هنگام صبح و یا شب که نور کم است از آن استفاده کنید. عینک ایمنی لنز نارنجی مخصوص هوای نیمه آفتابی و همچنین شغل هایی است که باعث خستگی زیاد چشم می شوند مانند دندانپزشکی. و عینک ایمنی لنز مشکی که حداکثر امواج را جذب کرده و بیشتر برای مصارفی که آفتاب شدید است و نورهای خیره کننده زیاد است مثل جوشکاری کاربرد دارد. عینک ایمنی لنز شفاف مخصوص کارهایی از جمله تراشکاری و یا سنگ زنی است که با پرتاب گدازه همراه است و می تواند خسارات شدیدی به چشم وارد کند.

توضیحات کالا

 

 

عینک ایمنی توتاص لنز نارنجی

 

 

عینک ایمنی توتاص لنز نارنجی

 

عینک ایمنی توتاص که به طور تخصصی برای هر شغلی عینک ایمنی مناسب با آن را تولید می کند و از طرفی عینک ایمنی توتاص دارای استانداردهای مورد تایید آمریکا و اروپا می باشد.

طراحی منحصر به فرد عینک ایمنی توتاص باعث شده است که این عینک ایمنی به بهترین شکل ممکن بر روی صورت قرار گرفته و تمامی چشم را بپوشاند و مانع از نفوذ امواج الکترومغناطیس مضر به چشم می شود.

مشکلی که در اکثر عینک های ایمنی وجود دارد این است که پس از مدتی که روی چشم قرار می گیرند باعث ایجاد خستگی چشم شده و همچنین دسته عینک موجب می گردد که فرد روی گوش خود احساس درد کند، اما وزن کم عینک ایمنی توتاص لنز نارنجی و نوع حالت عینک ایمنی توتاص به گونه طراحی شده است که این مشکلات را برای صورت افراد ایجاد نکرده و فرد می تواند بدون خستگی و احساس درد برای مدت طولانی بدون اینکه عینک را از روی چشم خود بردارد به کار خود ادامه دهد.

از دیگر ویژگی های عینک ایمنی توتاص جنس لنز و یا شیشه آن که از جنس پلی کربنات است می باشد. شیشه عینک جوشکاری توتاص کاملا ضد خش بوده و در حین کار و یا افتادن از دست کاربر به راحتی از بین نمی رود. یکی دیگر از ویژگی های لنز عینک جوشکاری توتاص UV 400 بودن آن است که این ویژگی باعث شده است که عینک ایمنی توتاص حداکثر امواج مضر را جذب کند.

فریم عینک ایمنی توتاص از جنس پلی اتیلن می باشد که باعث وزن کم عینک شده و همچنین قابلیت انعطاف بالایی داشته و باعث می شود عینک به راحتی نشکند و یا آسیب نبیند. همچنین پلی اتیلن به کار رفته در عینک ایمنی توتاص کاملا ضد حساسیت بوده و مناسب برای همه افراد می باشد.

همانطور که از نام عینک ایمنی توتاص مشخص است، بیانگر این است که شما برای محافظت از چشم می توانید از آن استفاده کنید، بنابراین شما می توانید هنگام رانندگی برای جلوگیری از پخش شدن نور چراغ اتومبیل ها، کار در شب و همچنین کارهایی که نیاز به تمرکز زیاد دارد و باعث خستگی چشم می شود مثل دندانپزشکی از عینک ایمنی توتاص لنز نارنجی استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای عینک ایمنی توتاص لنز نارنجی