دستکش کف دوبل چرمی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش کف دوبل چرمی

 

   دستکش کف دوبل چرمی

 

تماس باما

 

09352123644

 

شبالت استفاده شده در این محصول با ضخامت های 1 تا 1.5 mm منعطف در قسمت انگشتان و 2 الی 2.5 mm مقاوم در قسمت کف دست می باشد. پارچه برزنتی استفاده شده در ناحیه پشت و مچ دستکش کف دوبل چرمی از الیاف پنبه ای با تراکم  می باشد. انگشتان میانی همراه با نوار چرمی دوخته شده و محل اتصال دو لایه اشبالتی در ناحیه کف دست به صورت دو یا سه بار دوخت با نخ های مقاوم از الیاف کولار یا استیل دوخته شده؛ همچنین محل اتصال پارچه برزنتی با چرم کف دست همراه با آستر دو بار دوخته می شود. رعایت اصول و مراحل دقیق دوخت و استفاده از چرم با ضخامت 2.5 mm در ناحیه کف دست باعث مقاومت بالای این محصول نسبت به ساییدگی و استحکام در ضربه پذیری می شود.

توضیحات کالا

 

 

دستکش کف دوبل چرمی

 

 

   دستکش کف دوبل چرمی

 

 

کاربران برای بسیاری از کار های صنعتی از دستان خود استفاده می کنند، که این امر موجب آسیب به دستان آنها می شود، بنابراین باید با توجه به نوع کاری که انجام می دهند دستکش با ضخامت مناسب را انتخاب نمایند.

هر دستکش با توجه به نوع آن برای کار های مختلف طراحی شده است. دستکش با چرم بزی مخصوص جوشکاری آرگون می باشد و دستکش با چرم گاوی مناسب کار های جوشکاری غیر از آرگون است.

چرم های مورد استفاده برای تولید دستکش شامل پوست گوزن، پوست بز، چرم گاو و پوست آهو است، متداولترین آن پوست بز و گاو می باشد، که پوست بز جهت جوشکاری آرگون و مابقی برای جوشکاری های غیر آرگون و صنایع فلزی می باشند.

مقاومت گرمایی دستکش های چرمی بالاست به همین جهت در کارهای جوشکاری و صنایع فلزی استفاده می شود.

دستکش‌های چرمی به دلیل دوام مواد، طول عمر و مقاومت بالا در مقابل ساییدگی در بین کارگران در صنایع مختلف مورد توجه قرار گرفته‌اند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش کف دوبل چرمی