دستکش خالدار کتان

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش خالدار کتان

 

 

دستکش خالدار کتان

 

 

بدیهی است که محافظت از دستها در هنگام کار اصلی ترین وظیفۀ انواع دستکش کار می باشد. امّا در انجام برخی کارها علاوه بر نیاز به مراقبت از دست ها، نیاز به دستکشی که بتواند انجام کار را تسهیل نماید احساس می شود، مانند انواع جابجایی ها و مخصوصاََ جابجایی اجسامی که اصطکاک کمتری با دست دارند و اصطلاحاََ از دست سُر می خورند. دستکش کتان خالدار علاوه بر محافظت از دستان در هنگام کار می تواند اصطکاک بین دست ها و سطوح سُر را افزایش داده و جابجایی ها را تسهیل کند. وجود خال هایی در کف این دستکش، علاوه بر افزایش اصطکاک و چسبندگی که قبلاََ مورد بحث قرار گرفته است، سبب بالا رفتن دوام دستکش می شود. جابجایی انواع شیشه ها، کارتن ها و یا کار کردن با دستگاه هایی که سطوح لیز دارند و انجام کار با آنها بدون دستکش دشوار است از انواع کاربردهای این نوع دستکش می باشد.

از مزیت های دستکش کتان خالدار امکان استفادۀ این دستکش در کارهایی مثل سنگ زنی و یا حتی جوشکاری های سبک می باشد. علت این امر جنس کتان دستکش خالدار می باشد که مقاومت بیشتری نسبت به حرارت از خود نشان می دهد و البته سبب می شود که دست ها در هنگام کار دچار تعریق نشود. در چند سال اخیر، استقبال از این دستکش کمتر شده است، علت این امر را میتوان در به بازار آمدن دستکش های مشابهی دانست که ویژگی های دستکش خالدار کتان را دارند ولی کاملاََ جذب دست می شوند و دست قدرت مانور بالایی در آنها دارد. در حقیقت این دستکش بیشتر جهت انجام کارهایی که به دقت و ظرافت زیادی احتیاج ندارند مناسب می باشد بعنوان مثال انجام مونتاژکاری و یا بستن پیچ های ریز با دستکش خالدار کتان دشوار می باشد. این دستکش بیشتر در مصارف کشاورزی، باغبانی، جابجایی ها و صنایع مختلف کاربرد دارد.

توضیحات کالا

 

 

دستکش خالدار کتان

 

 

 

دستکش خالدار کتان

 

 

نام : دستکش خالدار کتان

وزن : ۱۰۰ گرم

جنس : کتان

جنس خال : پی وی سی

طول دستکش : ۲۷ سانتی متر

کشور سازنده : پاکستان

کاربرد : محافظت از دست

تعداد دستکش خالدار کتان در هر پک : ۱۲ عدد

 

در محیط های صنعتی و همچنین کارکنان خط تولید برخی کارها بسیار سبک بوده و همچنین نیاز زیادی است که بتوان انعطاف انگشتان حفظ شود ولی نیاز است که محافظی برای دست وجود داشته باشد. برای انجام کارهای سبک خط تولید دستکش خالدار کتان مناسبترین گزینه است.

خالهای پلاستیکی دستکش خالدار کتان موجب اصطلاک بالا شده و باعث می شود کارکنان بتوانند به کار خود به راحتی ادامه دهند.

خال های به کار رفته در دستکش ایمنی خالدار کتان از جنس پی وی سی بوده که مقاومت بالایی در برابر سایش داشته و طول عمر بالای این دستکش را تضمین میکند.

جنس کتان به کار رفته در دستکش خالدار دارای انعطاف بالا بوده و مزاحمتی برای دامنه حرکتی انگشتان ایجاد نمیکند پس میتوان در انجام هرگونه کار سبک و همچنین برای جلوگیری از آلودگی دست ها از دستکش خالدار کتان استفاده کرد.

دستکش خالدار کتان دارای مچ کش دار می باشد، که موجب می شود دستکش محکم در دست قرار گرفته و از افتادن و لغزش دستکش در حین کار جلوگیری شود.

از دیگر مزیت های  دستکش خالدار کتان سبک بودن آن است که وزن هر جفت دستکش خالدار حدود ۱۰۰ گرم بوده و خستگی زیادی را برای افراد ایجاد نمیکند.

منافذ ریز در بافت کتان دستکش خالدار کتان موجب گردش هوای مناسب در داخل دستکش شده و از عرق کردن دست در داخل دستکش جلوگیری میکند.

دستکش خالدار کتان مناسب برای کارهای تعمیرگاهی، باغبانی و کارهای سبک خط تولید می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش خالدار کتان