دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵

 

دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستان شما در معرض خطرات و آسیب های زیادی قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید می کند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام و سر خوردن اجسام و… می باشد و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. یکی از جبران ناپذیرترین خطراتی که می تواند دست انسان را تهدید کند سوختگی و خوردگی دست در مقابل مواد اسیدی می باشد که خسارات ناشی از آن غیر قابل جبران می باشد.

برای کار با مواد نفتی از دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵ استفاده می شود که مقاومت بالایی در  برابر مواد نفتی و حلال ها دارد.

توضیحات کالا

 

 

دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵

 

 

دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵

 

روکش دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵ از جنس نیتریل می باشد که از مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی خورده نمی شود و مناسب ترین دستکش ایمنی برای کار در محیط های نفتی است.

در دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵ برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب، کف دستکش به صورت مشبک می باشد که چسبندگی اجسام به دستکش را بالا برده و از سرخوردن آن جلوگیری می کند.

نیتریل به کار رفته در دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵ بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده به گونه ای که اصلا مانع حرکت انگشتان دست نشده و شما می توانید با پوشیدن این دستکش به راحتی به کار خود ادامه دهید.

اما طولانی کار کردن با دستکش ایمنی معمولی از جنس نیتریل باعث عرق کردن دست درون دستکش ایمنی می شود و به همین دلیل بسیاری از افراد از استفاده از دستکش امتناع می کنند. بدین منظور و برای جلوگیری از تعریق و عرق سوختگی در دست در حین کار در دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵ لایه ای پنبه ای در سرتاسر درون دستکش قرار داده شده است که هم موجب خنک شدن درون دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵ شده و از تعرق دست داخل دستکش ایمنی جلوگیری کرده تا فرد بتواند برای مدت طولانی بدون در آوردن دست از درون دستکش ایمنی به کار خود ادامه دهد.

طول دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵ ، ۳۵ سانتی متر می باشد که تمام مچ دست را پوشانده و از نگرانی ناشی از پاشیدن مواد نفتی و حلال ها در روی دست و همچنین در قسمت مچ دست جلوگیری می کند و همین امر نگرانی بعدی استفاده کننده های دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵ را از بین می برد.

از مهمترین ویژگی های دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵ این است که علاوه بر لطافت و انعطافی که دارد در مقابل ساییدگی و خراشیدگی بسیار مقاوم بوده و به راحتی سوراخ نمی شود و سلامت دست شما را به طور کامل تضمین می کند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش نیتریل ماپا ساق کوتاه مدل ۴۸۵