دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱

 

دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستان شما در معرض خطرات و آسیب های زیادی قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید می کند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام و سر خوردن اجسام و… می باشد و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. یکی از جبران ناپذیرترین خطراتی که می تواند دست انسان را تهدید کند سوختگی و خوردگی دست در مقابل مواد اسیدی می باشد که خسارات ناشی از آن غیر قابل جبران می باشد.

برای کار با مواد نفتی از دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱ استفاده می شود که مقاومت بالایی در  برابر مواد نفتی و حلال ها دارد.

توضیحات کالا

 

 

دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱

 

 

دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱

 

روکش دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱ از جنس نیتریل می باشد که از مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی خورده نمی شود و مناسب ترین دستکش ایمنی برای کار در محیط های نفتی می باشد.

در دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱ برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب، کف دستکش به صورت مشبک می باشد که چسبندگی اجسام به دستکش را بالا برده و مانع سرخوردن آن می شود.

نیتریل به کار رفته در دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱ بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده به گونه ای که اصلا مانع حرکت انگشتان دست نشده و شما می توانید با پوشیدن این دستکش به راحتی به کار خود ادامه دهید.

اما طولانی کار کردن با دستکش ایمنی معمولی از جنس نیتریل باعث عرق کردن دست درون دستکش ایمنی می شود و این دلیلی است که بسیاری از افراد از استفاده از دستکش امتناع می کنند. به همین منظور و برای جلوگیری از تعریق و عرق سوختگی در دست در حین کار در دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱ لایه ای پنبه ای در سرتاسر داخل دستکش قرار داده شده است که هم موجب خنک شدن داخل دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱ شده و مانع از تعرق دست درون دستکش ایمنی میشود تا فرد بتواند برای مدت طولانی بدون در آوردن دست از درون دستکش ایمنی به کار خود ادامه دهد.

طول دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱، ۴۳ سانتی متر می باشد که تمام مچ دست را پوشانده و از نگرانی ناشی از پاشیدن مواد نفتی و حلال ها در روی دست و همچنین در قسمت مچ دست جلوگیری می کند و همین امر نگرانی بعدی استفاده کننده های دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱ را از بین می برد.

از مهمترین ویژگی های دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱ این است که علاوه بر لطافت و انعطافی که دارد در مقابل ساییدگی و خراشیدگی بسیار مقاوم بوده و به راحتی سوراخ نمی شود و سلامت دست شما را به طور کامل تضمین می کند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش نیتریل ماپا ساق بلند مدل ۴۹۱