دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲

 

دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستان شما در معرض خطرات و آسیب های زیادی قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی از جمله خطراتی که دست شما را تهدید می کند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام و سرخوردن اجسام و … می باشد و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. یکی از جبران ناپذیرترین خطراتی که می تواند دست انسان را تهدید کند سوختگی و خوردگی دست در مقابل مواد اسیدی می باشد که خسارات ناشی از آن غیر قابل بازگشت می باشد.

برای کار با مایعات حساس از دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲ استفاده می شود که از مقاومت بالایی در برابر مواد نفتی و حلال ها برخوردار است.

توضیحات کالا

 

 

دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲

 

 

دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲

 

دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲ از جنس نیتریل می باشد که مقاومت بالایی داشته و به راحتی خورده نمی شود و برای کارهای معمول صنعتی و آزمایشگاهی که هم مواد نفتی در آن وجود دارد و هم محلول های آزمایشگاهی بسیار خطرناک هستند بسیار مناسب می باشد.

در دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲ دستکش به طور کامل به دست چسبیده و شما می توانید به راحتی اجسام مختلف را جابجا کرده و حتی نگه دارید. از دیگر ویژگی های دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲ این است که این دستکش فاقد پودر میباشد و همچنین نیتریل به کار رفته در این دستکش کاملا ضد حساسیت است و حتی افرادی که در درجه A حساسیت قرار دارند نسبت به دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲ هیچ گونه واکنشی نشان نمی دهند.

از مهمترین ویژگی های دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲ این است که علاوه بر لطافت و انعطافی که دارد در مقابل ساییدگی و خراشیدگی بسیار مقاوم بوده و به راحتی سوراخ نمی شود و سلامت دست شما را به طور کامل تضمین می کند.

دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲ در کارهای حساس آزمایشگاهی، پزشکی و کارهایی که نیاز به دستکش یکبار مصرف دارند، بسیار مناسب و پرکاربرد است.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش نیتریل انسل مدل ۲۰۵-۹۲