دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷

 

دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستان شما در معرض خطرات و آسیب های زیادی قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید می کند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام و سر خوردن اجسام و… می باشد و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. یکی از جبران ناپذیرترین خطراتی که می تواند دست انسان را تهدید کند سوختگی و خوردگی دست در مقابل مواد اسیدی می باشد که خسارات ناشی از آن غیر قابل جبران می باشد.

برای کار با مواد نفتی از دستکش انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷ استفاده می شود که در مقابل مواد نفتی و حلال ها مقاومت بالایی دارد.

توضیحات کالا

 

 

دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷

 

 

دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷

 

جنس روکش دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷ از نیتریل بسیار می باشد که مقاومت بالایی داشته و به راحتی خورده نمی شود و مناسب ترین دستکش ایمنی برای کار در محیط های نفتی است.

در دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷ برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب، کف دستکش به صورت مشبک می باشد که چسبندگی اجسام به دستکش را بالا برده و مانع سرخوردن آن می شود.

نیتریل به کار رفته در دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷ بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده به گونه ای طراحی شده است که اصلا مانع حرکت انگشتان دست نشده و شما می توانید با پوشیدن این دستکش به راحتی به کار خود ادامه دهید.

اما طولانی کار کردن با دستکش ایمنی معمولی از جنس نیتریل باعث عرق کردن دست درون دستکش ایمنی می شود و این دلیلی است که بسیاری از افراد از استفاده از دستکش امتناع می کنند. بدین منظور و برای جلوگیری از تعریق و عرق سوختگی در دست در حین کار در دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷ لایه ای پنبه ای در سرتاسر داخل دستکش قرار داده شده است که هم باعث خنک شدن درون دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷ شده و از تعرق دست درون دستکش ایمنی جلوگیری کرده تا فرد بتواند برای مدت زیادی بدون در آوردن دست از داخل دستکش ایمنی به کار خود ادامه دهد.

طول دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷ ، ۴۳ سانتی متر می باشد که تمام مچ دست را پوشانده و از نگرانی ناشی از پاشیدن مواد نفتی و حلال ها در قسمت روی دست و همچنین مچ دست جلوگیری می کند و همین امر نگرانی بعدی استفاده کننده های دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷ را از بین می برد.

از مهمترین ویژگی های دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷ این است که علاوه بر لطافت و انعطافی که دارد در مقابل ساییدگی و خراشیدگی بسیار مقاوم بودهو به راحتی سوراخ نمی شود و سلامت دست شما را به طور کامل تضمین می کند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش نیتریل انسل ساق بلند مدل ۶۹۵-۳۷