دستکش آرگون کوتاه American

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش مچدار آرگون

 

 

دستکش مچدار آرگون

 

تماس با ما

 

09352123644 

 

این محصول از چرم طبیعی بز با دباغی درجه یک تهیه شده است که شکل پذیر، لطیف و بسیار نرم می باشد و بوی چرم درجه یک از آن متصاعد می شود. استفاده از این دستکش آرگون، راحتی و آزادی عمل بیشتری از دستکش جوشکاری مچدار آرگون  برای انگشتان شما به همراه دارد و این بدلیل لطافت و کیفیت عالی چرم آن میباشد. اکثر دستکش های جوشکاری آرگون به رنگ طوسی کم تولیدرنگ می شوند. این محصول نیز از این قائده تبعیت می کند و ضمنا رنگ بندی دیگری نیز ندارد. از طرفی برای زیبایی بیشتر ، بر روی مچ این دستکش، یک نوار پارچه ای قرمز رنگ کار شده است که جلوه خاصی به آن می دهد. این دستکش فقط تا روی مچ دست را پوشش می دهد و مانند همتای خود،  دستکش جوشکاری ارگون مچ بلند برزنتی ندارد .

 

 

توضیحات کالا

 

 

دستکش آرگون کوتاه American 

 

دستکش مچدار آرگون

 

 

در صنایعی مثل جوش آرگون و یا جوشکاری که دمای کار به شدت بالاست اولین ناحیه ای که دچار سوختگی می شود دستها می باشد. در این نوع صنایع انتخاب نوع دستکش  بسیار مهم می باشد چرا که اگر شما از دستکش مناسب آن کار استفاده نکنید میتوان خسارات جبران ناپذیری را برای شما به وجود آورد. معمولا برای کار با دمای بالا از دستکش جوشکاری چرمی استفاده می شود.

چون طیف کاری این دستکش بیشتر در صنایع جوشکاری می باشد به دستکش جوشکاری معروف شده است.

دستکش آرگون کوتاه American از جنس چرم مرغوب گاوی بوده که در برابر گرما و مواد مذاب بسیار مقاوم است همچنین در دستکش آرگون کوتاه American چرم به کار رفته از مقاومت بالایی برخوردار بوده و به راحتی سوراخ نشده و از بین نمی رود و شما می توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

چرم به کار رفته در دستکش جوش آرگون ساق کوتاه به گونه ایست که دست افراد در آن عرق نکرده و همچنین مقاومت بالای این دستکش به گونه ایست که در کار با اشیاء تیز و برنده به راحتی از بین نمیرود و در مقابل دمای بالای جوش آرگون به خوبی از دست مراقبت می کند.

دوخت های به کار رفته در دستکش جوش آرگون ساق کوتاه از نوع نخ نسوز بوده که مقاومت بالایی در برابر حرارت بالا داشته و به راحتی نمی سوزد و همین قابلیت ایمنی دست ها و همچنین طول عمر دستکش آرگون کوتاه American را افزایش می دهد.

طول دستکش آرگون کوتاه American که ۲۵ سانتی متر می باشد به راحتی تا بالای مچ دست را پوشش داده و همین امر موجب می شود نقاطی که در معرض مستقیم حرارت بالا قرار دارند به راحتی پوشش داده شود و دچار سوختگی نگردند

با همه این قابلیت های گفته شده دستکش جوش آرگون ساق کوتاه وزنی بالغ بر ۸۰ گرم دارد که بسیار بسیار سبک بوده و یکی از دغدغه های افراد که فکر میکنند که اگر دستکش جوشکاری دست خود کنند به زودی خسته شده و مجبور می شوند دست از کار بکشند را برطرف میکند.

دستکش جوش آرگون ساق کوتاه از انعطاف بالایی برخوردار است و همچنین طراحی کف دستکش جوش آرگون به گونه ایست که مشکل لغزش اجسام درون دست را به طور کامل از بین برده و شما می توانید به راحتی از دستکش جوش آرگون ساق کوتاه استفاده کنید.

دستکش آرگون کوتاه American مناسب برای صنایع جوشکاری، جوش آرگون، کوره های پخت، صنایع ریخته گری، شیشه گری و ذوب مواد معدنی می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش آرگون کوتاه American