دستکش عایق برق SECURA کلاس ۰

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش عایق برق SECURA کلاس 0

 

دستکش عایق برق SECURA کلاس ۰

 

دستکش عایق برق SECURA کلاس 0 برند السک لهستانی می باشد و در ولتاژ های محتلف عرضه می شود. جنس این دستکش های عایق برق لاستیکی می باشد.

این دستکش دارای مقاومت ۵۰۰۰ کلاس ۰ می باشد.

باید به این نکته در انتخاب دستکش عایق برق دقت نمود که ولتاژ وارده به دستکش بیشتر از ولتاژ مناسب برای دستکش نباشد.

 

توضیحات کالا

 

 

دستکش عایق برق SECURA کلاس 0

 

 

دستکش عایق برق SECURA کلاس 0

 

از این دستکش­ ها به دور از نور مستقیم خورشید، در محیط خشک و خنک دور از منابع گاز ازون در کیسه­ (یک جفت در هر کیسه) و بصورت آویزان نگهداری کرده و از گذاشتن آنها بر روی زمین جدا خودداری شود. کیسه نگهداری دستکش ­های عایق لاستیکی هرگز نباید تا شوند زیرا دستکش های عایق ممکن است ترک خورده و باعث کاهش عمر مفید دستکش­ ها شوند.

دستکش‌های لاستیکی عایق، جهت حفظ جان کارگران برق که در زمان کار با شبکه تحت فشار برق یا وسایل برقی در معرض خطر برق گرفتگی قرار دارند، طراحی شده است.

باید علاوه بر این دستکش، کفش و کلاه مخصوص عایق الکتریسته با رعایت استاندارد تهیه و در اختیار کارکنان قرار گیرد.

دستکش‌های لاستیکی عایق پس از هربار مصرف باید طبق ضوابط توسط افراد ذیصلاح بررسی، کنترل و برای استفاده مجدد آماده شود. دستکش­ های لاستیکی برق کاران به واسطه ولتاژ متناوب و یا مستقیم از نظر عایق بودن، برای ماکزیمم ولتاژی که طراحی شده ­اند، تست می ­شوند.

 بیش از ۴۰ % حوادث ناشی از کار مربوط به آسیب های وارده به دست و انگشتان می باشد. دست ها از ارزشمندترین اعضای کمکی بدن انسان هستند که برای حفاظت از آن ها در هنگام مواجهه با خطرات برق گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی، پارگی و بریدگی، خراش و ساییدگی، سوختگی، سوراخ شدن، تماس با مواد بیولوژیکی و همچنین در برابر دماهای مضر بسیار بالا، باید از دستکش های مناسب استفاده شود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش عایق برق SECURA کلاس ۰