دستکش عایق برق REGELTEX کلاس ۰

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش عایق برق REGELTEX کلاس 0

 

دستکش عایق برق REGELTEX کلاس ۰

 

این  دستکش ها تحت استاندارد IEC903 و نیز AFAQ گواهی شماره CE EN60903 1996/5832 با مارک REGELTEX ساخت کشور فرانسه در ولتاژهای ضعیف، متوسط و قوی در سری نرمال با رفرانس GLE درطول  ۳۶cm عرضه می شود.

دستکش عایق برق REGELTEX کلاس 0 با مقاومت ۵۰۰۰ و کلاس 0 می باشد.

از موارد مصرف این دستکش می توان به نیروگاه ها و ادارات برق، پتروشیمی، خودروسازی، ساختمان سازی، شهرسازی و … اشاره نمود.

 

توضیحات کالا

 

 

دستکش عایق برق REGELTEX کلاس 0

 

 

دستکش عایق برق REGELTEX کلاس 0

 

از این دستکش­ ها باید به دور از نور مستقیم خورشید، در محیط خشک و خنک دور از منابع گاز ازون در کیسه­ (یک جفت در هر کیسه) و بصورت آویزان نگهداری کرده و از گذاشتن آنها بر روی زمین جدا خودداری شود. کیسه نگهداری دستکش ­های عایق لاستیکی هرگز نباید تا شوند زیرا دستکش های عایق ممکن است ترک خورده و باعث کاهش عمر مفید دستکش­ ها شوند.

دستکش‌های لاستیکی عایق، جهت حفظ جان کارگران برق که در زمان کار با شبکه تحت فشار برق یا وسایل برقی در معرض خطر برق گرفتگی قرار دارند، طراحی شده است.

باید علاوه بر این دستکش، کفش و کلاه مخصوص عایق الکتریسته با رعایت استاندارد تهیه و در اختیار کارکنان قرار گیرد.

دستکش‌های لاستیکی عایق پس از هربار مصرف باید طبق ضوابط توسط افراد ذیصلاح بررسی، کنترل و برای استفاده مجدد آماده شود. دستکش­ های لاستیکی برق کاران به واسطه ولتاژ متناوب و یا مستقیم از نظر عایق بودن، برای ماکزیمم ولتاژی که طراحی شده ­اند، تست می ­شوند.

 بیش از ۴۰ % حوادث ناشی از کار مربوط به آسیب های وارده به دست و انگشتان می باشد. دست ها از ارزشمندترین اعضای کمکی بدن انسان هستند که برای حفاظت از آن ها در هنگام مواجهه با خطرات برق گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی، پارگی و بریدگی، خراش و ساییدگی، سوختگی، سوراخ شدن، تماس با مواد بیولوژیکی و همچنین در برابر دماهای مضر بسیار بالا، باید از دستکش های مناسب استفاده شود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش عایق برق REGELTEX کلاس ۰