دستکش عایق برق Elsec کلاس 00

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش عایق برق Elsec کلاس 00

 

دستکش عایق برق Elsec کلاس 00

 

دستکش عایق برق Elsec کلاس 00 از دستکش های ایمنی کار با برق می باشد که در سریدستکش های عایق برق دسته بندی می شود.

جنس این دستکش عایق برق با طراحی ارگونومیک از لاتکس طبیعی می باشد و دارای یک لایه ی داخلی پنبه ای بوده که از تعرق دست به هنگام فعالیت جلوگیری می کند.

دستکش های عایق برق Elsec  در پنج کلاس مختلف، کلاس 00 ولتاژ تست 2.5 کیلو ولت، کلاس 0 ولتاژ تست 5 کیلو ولت، کلاس 1 ولتاژ تست 10 کیلو ولت، کلاس 2 ولتاژ تست 20 کیلو ولت و کلاس 3 تست ولتاز 30 کیلو ولت عرضه می گردد.

در زمان تولید دستکش عایق برق Secura کلاس 00 هر دستکش به صورت مجزا مورد آزمایش های الکتریکی قرار گرفته و گزارش آن به صورت انحصاری بر روی پاکت الصاق می شود.

باید به این نکته در انتخاب دستکش عایق برق دقت نمود که ولتاژ وارده به دستکش بیشتر از ولتاژ مناسب برای دستکش نباشد.

توضیحات کالا

 

 

دستکش عایق برق Elsec کلاس 00

 

 

دستکش عایق برق Elsec کلاس 00

 

دستکش عایق برق Elsec کلاس 00 برای کار در ولتاژ های کمتر از 500 ولت AC و 700 ولت DC  بوده و مقیاس تست ولتاژ عایقی در آن 25000 AC  ولت و 10000 DC  ولت می باشد.

این دستکش مطابق با استاندارد EN 60903:2003 + AC2: 2005  بوده و در برابر اسید ها، روغن و دمای بسیار پایین مقاومت بالایی دارد.

از دستکش­ ها به دور از نور مستقیم خورشید، در محیط خشک و خنک دور از منابع گاز ازون در کیسه­ (یک جفت در هر کیسه) و بصورت آویزان نگهداری کرده و از گذاشتن آنها بر روی زمین جدا خودداری شود. کیسه نگهداری دستکش ­های عایق لاستیکی هرگز نباید تا شوند زیرا دستکش های عایق ممکن است ترک خورده که موجب کاهش عمر مفید دستکش­ ها می­ شود.

دستکش‌های لاستیکی عایق پس از هربار مصرف باید طبق ضوابط توسط افراد ذیصلاح بررسی، کنترل و برای استفاده مجدد آماده شود. دستکش­ های لاستیکی برق کاران به واسطه ولتاژ متناوب و یا مستقیم از نظر عایق بودن، برای ماکزیمم ولتاژی که طراحی شده ­اند، مورد تست و بررسی قرار می گیرند.

 بیش از ۴۰ % حوادث ناشی از کار مربوط به آسیب های وارده به دست و انگشتان می باشد. دست ها از ارزشمندترین اعضای کمکی بدن انسان می باشد که برای حفاظت آنها درهنگام مواجهه با خطرات برق گرفتگی، تماس با مواد شیمیایی، پارگی و بریدگی، خراش و ساییدگی، سوختگی، سوراخ شدن، تماس با مواد بیولوژیکی و همچنین در برابر دماهای بسیار بالا، باید از دستکش های مناسب استفاده شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش عایق برق Elsec کلاس 00