دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه

 

دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستان شما در معرض خطرات و آسیب های بسیاری قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید می کند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام و سرخوردن اجسام می باشد و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. یکی از جبران ناپذیرترین خطراتی که می تواند دست انسان را تهدید کند سوختگی و خوردگی دست در برابر مواد اسیدی می باشد که خسارات ناشی از آن غیر قابل بازگشت می باشد.

برای کار با مواد نفتی و حلال ها از دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه استفاده می شود که در مقابل مواد اسیدی و خورنده مقاومت بالایی دارد.

توضیحات کالا

 

 

دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه

 

 

دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه

 

جنس رویه دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه از مواد نفتی بسیار مقاوم می باشد که در برابر حلال های نفتی مقاومت بالایی داشته و به راحتی خورده نمی شود. اما مواد نفتی موجود در دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه معمولا باعث سر خوردگی اجسام روغنی و یا چرب می شود که نگرانی بسیاری از افراد را به همراه دارد.

در دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب، کف دستکش به صورت مشبک می باشد.

پی وی سی به کار رفته در دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه بسیار ضخیم بوده و انگشتان نمی توانند به راحتی انعطاف داشته باشند، البته این امر جز معایب دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه محسوب نمی شود زیرا دلیل ضخامت دستکش ضد حلال پوشا ساق بلند تنها برای حفاظت از دست کاربر می باشد که در هنگام کار با مواد نفتی بیشترین مقاومت را داشته باشد.

اما طولانی کار کردن با دستکش ایمنی معمولی از مواد نفتی موجب عرق کردن دست درون دستکش ایمنی می شود و این دلیلی است که بسیاری از افراد از استفاده از دستکش امتناع می کنند. به همین منظور و برای جلوگیری از تعریق و عرق سوختگی در دست در حین کار در دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه لایه ای پنبه ای در سرتاسر درون دستکش قرار داده شده است که هم باعث خنک شدن درون دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه  شده و هم از تعرق دست درون دستکش ایمنی جلوگیری کرده تا فرد بتواند برای مدت طولانی بدون در آوردن دست از داخل دستکش ایمنی به کار خود ادامه دهد.

طول دستکش ضد حلال پوشا ساق بلند 30 سانتی متر می باشد که تمام دست تا مچ را پوشانده و از نگرانی ناشی از پاشیدن مواد اسیدی در قسمت مچ دست جلوگیری می کند و همین امر نگرانی بعدی استفاده کننده های دستکش ضد حلال پوشا ساق بلند را از بین می برد.

دستکش ضد حلال پوشا ساق بلند مناسب برای کارهایی است که به طور مداوم با مواد نفتی، گازوئیل، بنزین و روغنی سر و کار دارند و از حساسیت بالایی برخوردار هستند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ضد حلال پوشا ساق کوتاه