دستکش ضد حرارت ساق بلند

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ضد حرارت ساق بلند

 

دستکش ضد حرارت ساق بلند

 

در صنایعی که با مواد مذاب سر و کار دارند و یا دمای کار به شدت بالاست اولین ناحیه ای که دچار سوختگی می شود دست ها می باشد. در این نوع صنایع انتخاب نوع دستکش بسیار مهم است چرا که اگر شما از دستکش مناسب آن کار استفاده نکنید می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما به به همراه داشته باشد. معمولا برای کار با دمای بالا از دستکش جوشکاری کف دوبل استفاده می شود.

به دلیل اینکه طیف کاری این دستکش بیشتر در صنایع جوشکاری می باشد به دستکش جوشکاری معروف شده است.

توضیحات کالا

 

 

دستکش ضد حرارت ساق بلند

 

 

دستکش ضد حرارت ساق بلند

 

جنس دستکش ضد حرارت ساق بلند از نمد بوده که مقاومت بالایی در مقابل گرما و مواد مذاب دارد، و از دست در برابر خراش و سوختگی محافظت می کند. همچنین در دستکش ضد حرارت ساق بلند نمد به کار رفته بسیار مقاوم بوده و به راحتی سوراخ نشده و از بین نمی رود و شما می توانید برای طولانی مدت از آن استفاده کنید.

نمد به کار رفته در دستکش ضد حرارت ساق بلند موجب می شود که دست در حین کار عرق نکرده و داخل دستکش خیس نگردد تا فرد بتواند برای مدت طولانی با دستکش کار کند. همچنین در دستکش ضد حرارت همانطور که عایق حرارت می باشد عایق سرما نیز هست و شما می توانید در روزهای سرد سال نیز برای جوشکاری در فضای باز از آن استفاده کنید.

دوخت های به کار رفته در دستکش ضد حرارت ساق بلند از نوع دولایه سیمی بوده که مقاومت بالایی در مقابل حرارت بالا داشته و به راحتی نمی سوزد و همین قابلیت ایمنی دست ها و همچنین طول عمر دستکش جوشکاری ضد حرارت را افزایش میدهد.

طول دستکش ضد حرارت ساق بلند که ۳۵ سانتی متر می باشد به راحتی تا بالای مچ دست را پوشانده و همین امر موجب می شود نقاطی که در معرض مستقیم حرارت بالا قرار دارند به راحتی پوشش داده شود و دچار سوختگی نگردند.

با همه این قابلیت های گفته شده دستکش ضد حرارت ساق بلند وزنی بالغ بر ۲۰۰ گرم دارد که بسیار سبک است، البته لازم به ذکر است که این وزن برای یک جفت دستکش می باشد و هر دستکش وزنی بالغ بر ۱۰۰ گرم دارد و همین وزن کم باعث می شود که افراد سریع خسته نشده و بتوانند برای مدت طولانی از دستکش استفاده کنند.

دستکش ضد حرارت ساق بلند از انعطاف بالایی برخوردار است و همچنین طراحی کف دستکش با توجه به دوخت هایی که در کف آن به کار برده شده است، به گونه طراحی شده است که مشکل لغزش اجسام درون دست را به طور کامل از بین برده و شما میتوانید به راحتی از دستکش ضد حرارت ساق بلند استفاده کنید.

دستکش ضد حرارت ساق بلند برای صنایع جوشکاری، جوشکاری آرگون، کوره های پخت، صنایع ریخته گری، شیشه گری و ذوب مواد معدنی مناسب می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ضد حرارت ساق بلند