دستکش ضد برش یووکس

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ضد برش یووکس

 

دستکش ضد برش یووکس

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستان شما در معرض خطرات و آسیب های بسیاری قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید می کند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام و سرخوردن اجسام می باشد و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. یکی از جبران ناپذیرترین خطراتی که می تواند دست انسان را تهدید کند سوختگی و خوردگی دست در برابر مواد اسیدی می باشد که خسارات ناشی از آن غیر قابل جبران است.

برای محافظت از دست در مقابل تهدیدات معمولی دستکش ضد برش یووکس انتخاب مناسبی است. دستکش ضد برش یووکس که از جنس الیاف پلی استر می باشد کاملا ضد حساسیت بوده و شما می توانید برای مدت زمان زیادی آن را در دستان خود داشته و به کار خود ادامه دهید.

توضیحات کالا

 

 

دستکش ضد برش یووکس

 

 

دستکش ضد برش یووکس

 

دستکش ضد برش یووکس که از جنس نیتریل می باشد مقاومت خوبی در برابر چسبندگی و ساییدگی داشته و شما می توانید از دستکش ضد برش UVEX در کارهایی چون ساختمان سازی که وجود سیمان و خاک آسیب جدی به پوست دست ها وارد می کند از آن استفاده کنید. دستکش ضد برش یووکس مقاومت خوبی در مقابل اجسام تیز و برنده داشته و شما می توانید در تراشکاری و جوشکاری و صنایع فلزی و همچنین در جمع آوری ضایعات از آن استفاده کنید.

در دستکش ضد برش یووکس برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب، کف دستکش به صورت مشبک می باشد که چسبندگی اجسام به دستکش را بالا برده و از سرخوردن آن جلوگیری می کند.

نیتریل به کار رفته در دستکش ضد برش یووکس بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده به گونه ای که اصلا مانع حرکت انگشتان دست نشده و شما می توانید با پوشیدن این دستکش به راحتی به کار خود ادامه دهید.

پارچه به کار رفته در دستکش ضد برش UVEX از جنس پلی استر می باشد که دارای شبکه های ریزی برای جریان هواست که این امر از عرق کردن دست در حین کار جلوگیری می کند و از طرفی موجب سبک شدن دستکش و همچنین انعطاف بالای دستکش ضد برش یووکس می گردد.

قسمت مچ دست دستکش ضد برش یووکس به صورت کشی می باشد که باعث میشود دستکش به محکمی به دست چسبیده و از دست افراد جدا نگردد.

از مهمترین ویژگی های دستکش ضد برش یووکس این است که علاوه بر لطافت و انعطافی که دارد در مقابل ساییدگی و خراشیدگی مقاوم بوده و به راحتی سوراخ نمیشود و سلامت دست شما را به طور کامل تضمین می کند.

از دیگر کاربردهای دستکش ضد برش یووکس در کارهای کشاورزی، باغبانی، حمل و نقل، فلز کاری ماشین آلات، صنایع خودرو و در کل در کلیه کارهایی که نیاز به محافظت حداقلی از دست می باشد می توانید استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ضد برش یووکس