دستکش ضد برش گیلان

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ضد برش گیلان

 

دستکش ضد برش گیلان

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستان شما در معرض خطرات و صدمات بسیاری قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید می کند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام میباشد و حتی در محیط های کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارند.

برای محافظت از دست در مقابل تهدیدات معمولی دستکش ضد برش گیلان انتخاب مناسبی است.

توضیحات کالا

 

 

دستکش ضد برش گیلان

 

 

دستکش ضد برش گیلان

 

جنس دستکش ضد برش گیلان که از الیاف پلی استر می باشد کاملا ضد حساسیت بوده و شما می توانید برای مدت زمان زیادی آن را در دستان خود داشته و به کار خود ادامه دهید. همچنین  به دلیل منافظ ریزی که در بافت این الیاف وجود دارد از عرق کردن دست جلوگیری کرده و مانع از خیس شدن داخل دستکش می شود و عمل گردش هوا در آن به راحتی انجام می شود.

جنس رویه دستکش ضد برش گیلان که از لاتکس می باشد در برابر چسبندگی و ساییدگی بسیار مقاوم بوده و شما می توانید از دستکش ضد برش گیلان در کارهایی مانند ساختمان سازی که وجود سیمان و خاک آسیب جدی به پوست دست ها وارد میکند از آن استفاده کنید. دستکش ضد برش گیلان مقاومت خوبی در مقابل اجسام تیز و برنده داشته و شما می توانید در تراشکاری و جوشکاری و صنایع فلزی و همچنین جمع آوری ضایعات از آن استفاده کنید.

مچ کشی دستکش ضد برش گیلان باعث می شود که این دستکش به خوبی و محکم درون دست قرار گرفته و مانع از بیرون آمدن آن در حین کار شود.

از دیگر کاربردهای دستکش ضد برش گیلان در کارهای کشاورزی، باغبانی، حمل و نقل، فلز کاری ماشین آلات، صنایع خودرو و درکل در کلیه کارهایی که نیاز به محافظت حداقلی از دست می باشد می توانید استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ضد برش گیلان