دستکش ضد برش قصابی ساق بلند

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ضد برش قصابی ساق بلند

 

دستکش ضد برش قصابی ساق بلند

 

 

دستکش ضد برش قصابی ساق بلند یا به اصطلاح دستکش قصابی با مقاومت مکانیکی بسیار قوی برای قصابی، کار در کشتارگاه ها، حمل جام شیشه و نیز مواجهه با خطرات مکانیکی و فیزیکی سنگین مناسب است.

این دستکش های فلزی بسیار سبک، انعطاف پذیر و ضد زنگ هستند. این دستکش ها بر خلاف دستکش های دیگر که جفتی می باشند برای راحتی افراد به صورت تکی عرضه می شود.

دستکش ضد برش قصابی یکی از تجهیزات ایمنی است که در مکان هایی که احتمال قطع و یا بریده شدن دست در اثر اصابت چاقو یا ساتور وجود دارد استفاده می شود.

توضیحات کالا

 

 

دستکش ضد برش قصابی ساق بلند

 

 

دستکش ضد برش قصابی ساق بلند

 

دستکش های فلزی دارای کمربند ریگلاژی برای محکم شدن دستکش روی ساعد دست می باشند.

دستکش ضد برش قصابی دارای استاندارد EN 1082-1، ISO 13999-1 می باشد.

دستکش فلزی به آسانی قابل شستشو بوده و آلودگی ها به راحتی از روی آن پاک می شوند.

این دستکش برخلاف سایر دستکش‌های ایمنی که از جنس لاتکس، پلی استر، چرم و نیتریل می باشند، ساختاری فلزی دارد. این محصول از زنجیرهای کوچک فلزی بافته شده است و به‌ صورت تکی عرضه می‌شود. این بافت فلزی محدودیت چندانی برای حرکت دستان کاربر ایجاد نمی‌کند با این‌حال از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. چنین ساختاری در مقابل اشیاء تیز و برنده بسیار مقاوم بوده و به‌خوبی از دستان کاربر محافظت می کند؛ از این رو این دستکش ایمنی برای افرادی که با فلزات برنده مانند چاقو سر و کار دارند بسیار مناسب است. این محصول وزنی حدود 450 گرم دارد و از آن می‌توان برای هر دو دست چپ و یا راست استفاده نمود.

در قسمت ساعد این دستکش نیز بستی کمربندی قرار دارد که می‌توانید اندازه آن را تغییر داده و سپس با دکمه‌ای که بر روی آن قرار داده شده است آن را ثابت نگه دارید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ضد برش قصابی ساق بلند