دستکش ضد برش ایرانی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ضد برش ایرانی

 

دستکش ضد برش ایرانی

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستان شما در معرض خطرات و صدمات زیادی قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید می کند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. شما باید برای کار در این محیط ها دستکش مناسب به دست داشته باشید.

توضیحات کالا

 

 

دستکش ضد برش ایرانی

 

 

دستکش ضد برش ایرانی

 

برای محافظت از دست در مقابل تهدیدات معمولی دستکش ضد برش ایرانی انتخاب مناسبی است. دستکش ضد برش ایرانی که از جنس الیاف پلی استر می باشد کاملا ضد حساسیت بوده و شما می توانید برای طولانی مدت  آن را در دستان خود داشته و به کار خود ادامه دهید. همچنین این الیاف به دلیل منافظ ریزی که در بافت آن وجود دارد از عرق کردن درست جلوگیری کرده و مانع از خیس شدن داخل دستکش می شود و عمل گردش هوا در آن به راحتی انجام می شود.

جنس روکش دستکش ضد برش ایرانی که از پی وی سی ضخیم می باشد مقاومت بالایی در برابر چسبندگی و ساییدگی داشته و شما می توانید از دستکش ضد برش ایرانی در کارهایی چون ساختمان سازی که وجود سیمان و خاک آسیب جدی به پوست دست ها وارد می کند از آن استفاده کنید.

برای اینکه دستکش محکم در دست قرار گرفته و از لغزش و بیرون آمدن آن از دست جلوگیری شود قسمت مچ دستکش ضد برش ایرانی به صورت کش دار طراحی شده است.

از دیگر کاربردهای دستکش کف مواد ایرانی در کارهای کشاورزی، باغبانی، حمل و نقل، فلز کاری ماشین آلات، صنایع خودرو و در کل در کلیه کارهایی که نیاز به محافظت حداقلی از دست می باشد می توانید استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ضد برش ایرانی