دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش

 

 میداس مدل اکتی فرش

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به کار هستید، دستان شما در معرض خطرات و صدمات زیادی قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید می کند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام، سرخوردن اجسام و … و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. یکی از جبران ناپذیرترین خطراتی که می تواند دست انسان را تهدید کند سوختگی و خوردگی دست در برابر مواد اسیدی می باشد خسارات ناشی از آن غیر قابل جبران می باشد.

برای کار با مواد اسیدی از دستکش ضد اسید  میداس مدل اکتی فرش استفاده میشود که مقاومت بالایی در برابر مواد اسیدی و خورنده دارد.

جنس روکش دستکش ضد اسید  میداس مدل اکتی فرش از پی وی سی بسیار مقاوم می باشد که در مقابل مواد اسیدی مقاومت بالایی دارد و به راحتی خورده نمی شود و مناسب ترین دستکش ایمنی برای کار در محیط های اسیدی می باشد. اما پی وی سی موجود در دستکش ضد اسید  میداس مدل اکتی فرش معمولا باعث سر خوردگی اجسام روغنی و یا چرب می شود که نگرانی بسیاری از افراد را به همراه دارد.

توضیحات کالا

 

 

دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش

 

 

دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش

 

در دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب کف دستکش به صورت مشبک می باشد.

پی وی سی به کار رفته در دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش بسیار ضخیم بوده و انگشتان نمی توانند به راحتی انعطاف داشته باشند، البته این امر جز معایب دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش به حساب نمی آید زیرا دلیل ضخامت دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش تنها برای حفاظت از دست کاربر می باشد که در هنگام کار با مواد اسیدی بیشترین مقاومت را داشته باشد.

اما طولانی کار کردن با دستکش ایمنی معمولی از جنس پی وی سی باعث عرق کردن دست درون دستکش ایمنی می شود و این دلیلی است که بسیاری از افراد از استفاده از دستکش امتناع می کنند. بدین منظور و برای جلوگیری از تعریق و عرق سوختگی در دست در حین کار در دستکش ضد اسید پوشا ساق بلند لایه ای پنبه ای در سرتاسر داخل دستکش قرار داده شده است که هم موجب خنک شدن درون دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش شده و مانع از تعرق دست داخل دستکش ایمنی شده تا فرد بتواند برای مدت طولانی بدون در آوردن دست از داخل دستکش ایمنی به کار خود ادامه دهد.

طول دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش، فقط 35 سانتی متر می باشد که تمام مچ دست تا آرنج را پوشانده و از نگرانی ناشی از پاشیدن مواد اسیدی در قسمت ساق دست جلوگیری می کند و همین امر نگرانی بعدی استفاده کننده های دستکش ضد اسید ماتریکس را از بین می برد.

دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش مناسب برای کارهایی است که به طور مداوم با مواد اسیدی و روغنی سرو کار دارند و از حساسیت بالایی برخوردار هستند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ضد اسید میداس مدل اکتی فرش